Zabawki erotyczne po ciąży

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Zabawki erotyczne po ciąży

Postprzez Magnolia345 » 27 lip 2023, o 17:58

Cześć, czy ktoś tu lubi się bawić w zabawki erotyczne? Czytałam dużo tekstów, w których mówili, że niektóre wibratory mogą są nie tylko dla przyjemności, ale również dla zdrowia i mogą pomóc np. po ciąży. Brzmi, szczerze mówiąc, dla mnie jako bajki marketingowe. Ale może ktoś już miał doświadczenie z tym i może coś powiedzieć na ten temat?
Magnolia345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2023, o 17:57

Re: Zabawki erotyczne po ciąży

Postprzez Monika_Pink » 27 lip 2023, o 19:10

Kobieta może zaoferować mężczyźnie znacznie więcej satysfakcji z seksu, kiedy jej pochwa jest sprężysta i umie pracować mięśniami dna miednicy. Poluzowanie pochwy może wystąpić w każdym wieku dorosłej kobiety i może mieć rożne przyczyny. Ale nie musi trwać wiecznie. Już po kilku tygodniach treningu może ustąpić i seks znowu staje się przyjemny. Ciekawe zatem dlaczego mężczyźni tak rzadko kupują swoim partnerkom kulki waginalne? Może nie wiedzą, że trening mięśni to może być połączenie przyjemnego dla obojga z pożytecznym. Mamy teraz w ofercie z rabatem takie kulki programowane i sterowane smartfonem, więc można zaprogramować trening na kilka dni albo tygodni. Potem należy już tylko przypomnieć partnerce przed wyjściem z domu: JESZCZE TYLKO KULKI I MOŻEMY IŚĆ. Można poprosić ją, żeby dopuściła Wasz smartfon do sterownia jej kulkami i spacer może obfitować w przyjemne niespodzianki, bo przecież władzę ma ten, kto ma smartfon. Dlaczego mężczyźnie tego nie robią? Monika z Pink Shop
Monika_Pink
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lip 2023, o 19:09

Re: Zabawki erotyczne po ciąży

Postprzez kajka09 » 10 kwi 2024, o 12:27

Tutaj są przeróżne akcesoria erotyczne dla kobiet 70 - https://redino.pl/zabawki-erotyczne-dla-niej myślę że każdy coś interesującego dla siebie znajdzie. Wiadomo, warto eksperymentować ;)
kajka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2024, o 12:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]