Zabawki erotyczne - prośba o radę

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez ChiChan » 5 lip 2011, o 13:56

Ja lubie takie zabawki, które nie są zbyt "dosłowne". Najlepiej jak wybierzesz coś co będzie pasować Wam objojgu. Będzie delikatne ale zarazem z pieprzykiem ;)
ChiChan
 

Gadżety w łóżku

Postprzez general » 17 paź 2011, o 12:29

mam takie pytanie może trochę intymne ale jeśli nie krepujecie się to powiedzcie czy używacie w łóżku jakiś gadżetów? Mąż mnie namawia a ja się upieram ale tak w głębi duszy to mam ochotę spróbować. Powiedzcie które są fajne i dają najwięcej przyjemności może się skuszę...?Czytałam ostatnio o kulkach ale tylko czytałam. Czekam na wasze odp.
general
 

Re: gadżety w łóżku

Postprzez zadumania » 20 paź 2011, o 19:41

moj facet kupil mi ostatnio wibrator analny, na poczatku sie smialam bo wydawalo mi sie to zabawne, ale podczas pierszego uzycia (tzn. on steruje, ja sie zajmuje swoimi odczuciami) docenilam zabaweczke:) wszelakie urozmaicenia w lozku podkrecaja atmosfere, pod warunkiem ze rzeczywiscie dzialaja i nie powoduja dyskomfortu. jezeli analne zabawki nie sa dla ciebie (podobno jestem jakims wyjatkiem bo wiekszosc kobiet nie lubi anala a ja jakims dziwnym trafem uwielbiam) to moze zacznijcie od czegos bardziej delikatnego, np. nakladka wibrujaca, na pewno znajdziecie cos odpowiedniego, malo to tego w sexshopach i internecie?
zadumania
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 19:06

Re: gadżety w łóżku

Postprzez dzo » 2 lis 2011, o 00:25

zwykły wibrator też daje radę 8-) 8-)

general
nie bój się spróbować czegoś nowego ;) ;)
dzo
 

Re: gadżety w łóżku

Postprzez general » 3 lis 2011, o 14:25

Próbowałam i ........zaje.......nawet nie myślałam że to może być takie fajne .W ogóle to jest teraz w łóżku jakoś inaczej...dzięki za dobre rady, pozdrawiam...papa ;)
general
 

Re: gadżety w łóżku

Postprzez dzo » 3 lis 2011, o 17:08

ale czego w końcu spróbowałaś ?? :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: gadżety w łóżku

Postprzez monia83 » 4 mar 2012, o 16:55

No właśnie! Co to było? Ja też lubię wibrator w łóżku. Świetna sprawa. Kulkami też można się pobawić, ale nie ma aż tylu możliwości.

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez ewelina123 » 8 lip 2012, o 21:13

"Drażni mnie robienie z tego tabu - szacunek za odwagę!"

Brawo za odwagę :) dokładnie wszedł specjalnie tutaj aby poprosić o radę Nas doświadczonych kobiet :) i na pewno już wie co ma wybrać
mnie podoba się delfinek :) tak jak napisała poprzedniczka nie ma anatomicznych kształtów więc będzie na pewno inaczej :)

pozdrawiam

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: gadżety w łóżku

Postprzez katarzyna87 » 23 lip 2012, o 17:41

A co powiecie na feromony i afrodyzjaki??? Np. coś takiego: http://światdoznań.pl/pr6564-pherluxe-red-2x20ml-spray-pack-oraz-refill-feromony-dla-kobiet-631.html
katarzyna87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 15:02

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 23:33

Mi zdecydowanie podoba się ten delfinek, ale to kwestia gustów ; ) .
nina19
 

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez czaskochania » 11 gru 2013, o 13:46

Proponuję zapoznać się z treścią poradnika (przewodnik po wibratorach), który zamieszczony jest na naszej stronie:

SPAM
czaskochania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 gru 2013, o 13:39

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez eRozkosz_pl » 17 gru 2013, o 18:51

Oczywiście że to kwestia gustu oraz naszych upodobań,preferencji. Jeżeli maiłabym wybierać to zdecydowanie bardziej wolę wibrator niz kulki,jakoś tak.. Może to też kwestia przyzwyczajenia i otwartości.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 19:09

facet pisze tutaj bo chce sie dowiedzec jak reagujemy bo nie wie jak zareaguje jego ukochana. jak dla mnie bardzo fajny pomysł :)

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez eRozkosz_pl » 25 lut 2014, o 16:24

Minęło juz trochę czasu,wiec jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to napisz jak udała sie niespodzianka oraz jaka była reakcja Twojej partnerki,czekamy z niecierpliwością:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez laij » 24 mar 2014, o 12:13

delfinek spoko ale ja bym się skłaniała np do czegoś co pobudzi bardziej łechtaczkę, SPAM

nie wiem jak wy drogie panie, ale ja mam tylko orgazm łechtaczkowy - pochwowego jakoś mi się nie udało jeszcze uświadczyć :cry:

Ostatnio edytowano 24 mar 2014, o 12:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, nie linki
laij
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 19:41

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez marysia88 » 25 kwi 2014, o 13:25

Jeśli nie chcesz tradycyjnego wibratora dla Twojej kobiety, to może zabawka w kształcie bananka? :D
SPAM

Choć mnie osobiście bardziej podobają się te naturalne :D

Ostatnio edytowano 25 kwi 2014, o 14:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wklejac zdjecia
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez TuszNaRzęsach » 11 maja 2014, o 19:08

Hmm myślę, że zakończenie tejże `zabawki` nie do końce będzie komfortowe... Miałam kiedyś coś z podobną końcówką i przy ostrzejszej zabawie sprawiało ból a nawet podrażnienie... Nie polecam więc ;* lepiej sprawdzają się jednak zaokrąglone końcówki :) :oops:

Kobiecie łatwiej jest przyznać, że nie ma racji gdy ją ma niż gdy jej nie ma.
(Marylin Monroe)
Avatar użytkownika
TuszNaRzęsach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 15:52
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Aniaaaaa » 16 cze 2014, o 04:18

Jak na pierwszy zakup wydaję mi się że najlepsze były by kajdanki z futerkiem albo ewentualnie majteczki ala stringi z wibrującą końcówką , bo wibrator to według mnie zabawka dla bardziej odważnych kobiet które wiedzą czego chcą, chodź fajna sprawa mieć taki mały wibrator w domku na wypadek nie obecności męża w domku :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez zielonka-321 » 20 lis 2014, o 13:56

Jeśli dopiero zaczynasz przygody z zabawkami erotycznymi to polecam mini wibratorki. Są niewielkie a wibracje mają całkiem niezłe. Widziałam kiedyś takie na stronce gdzie sama kupiłam wibrator tylko taki normalny :D Stronka nazywała się chyba SPAM

Ostatnio edytowano 20 lis 2014, o 14:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: chyba nazywa się... pani już podziękujemy
zielonka-321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 15:04

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez tygra55 » 22 cze 2015, o 09:12

Zdarza mi się od czasu do czasu robić zakupy tego typu przez serwis i jest okej. Wysyłkę robią ekspresowo i ją tak zabezpieczają, że nie widać skąd paczka przyszła ;) Dyskrecja na 100 procent. Mają sporo renomowanych wibratorów, które kosztują wyjątkowo mało.

Ostatnio edytowano 22 cze 2015, o 11:32 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
tygra55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 09:08

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez sominna » 22 cze 2015, o 12:25

ja kupiłam kiedyś raz, też w necie (w realu bym sie wstydziała) ale to tylko był raz ostatni raz i koniec. Jakoś nie przypady mi zabawki do gustu.
sominna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 12:11

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez 27mania » 23 cze 2015, o 12:34

Długo zwlekałam z decyzją czy dokonać zakupu zabawki erotycznej. Na rynku jest bardzo duży wybór przeróżnych gadżetów, więc wybór był nie łatwy. Ale zdecydowałam się i nie żałuję. Osobiście polecam model Marc Dorcel - Body Wand Original (Silver), zakupiłam go na serwisie SPAM , ma 10 poziomów wibracji, jest wygodny, to jest to czego szukałam :-)

Ostatnio edytowano 23 cze 2015, o 13:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
27mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 19:57

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 12:37

ja jeszcze takich zabawek nie posiadam, i chyba jeszcze do nich nie dojzałam :) ;p ale kiedyś....nigdy nie mów nigdy

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez kartka » 25 cze 2015, o 13:05

Zajrzyj do oferty firmy OVO ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 13 lip 2015, o 12:01

Super są wibratory Lelo. Bardzo kobiece :)

Jeszcze super jest Libi Spray. Używacie go tam na dole. Srodek bardzo wzmacnia wrażenia. Czasami jak robię to sama ze soba to również nakładam. Orgazm jest o wiele , wiele mocniejszy.

Kupiliśmy sobie z mężem Sex Elixir w zeszłym tygodniu bo byliśmy też ciekawi jak działają te wszystkie afrodyzjaki i również potrafi bardzo podniecić. Już dawno nie miałam takiej ochoty na seks jak właśnie po tym.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron