Zabieg ultraformer III na twarz

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez rema » 25 lip 2018, o 10:34

No wiec mam tutaj kilka pytań do dziewczyn, ktore korzystały z tego zabiegu i mogą napisać czy były zadowolone czy nie... Mianowicie mam 41 lat. Niesety ale wiek robi swoje i widzę u siebie coraz wieksze zmarszczki oraz spadek jedrności skóry. Nie potrafie już tutaj nawet napisać ile wydałam na te wszystkie kremy i inne specyfiki, które miały okazac się skuteczne, jednak nie dały żadnego efektu. Troche pomaga botoks ale jedynie na zmarszczki poprzeczne czoła oraz na lwią zmarszczkę.Nie wpływa jednak na ogólną jędrność skóry. No więc trochę przestusiowalam i wyłonilam kilka zabiegów które mogłyby mi pomóc. Najbardizej interesuje mnie utaj zabieg masazu hifu ultraformerem III. Moze któraś z Was miała i może mi napisać jakie były efekty?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez xena » 25 lip 2018, o 11:36

Zabieg daje bardzo dobre efekty jeśli chodzi o lifting twarzy jednak musisz wiedzieć, że nie powinno się go łączyć z innymi zabiegami typu botoks czy kwas hialuronowy bo nie dość, ze może nie być efektów to jeszcze mogą być efekty niepożądane. Sama chodziłam na hifu do clinica cosmetologica w Gdańsku.Jestem zadowolona z efektów. Naprawiłam dzięki temu owal twarzy,robiłam sobie również na górne powieki i z efektu również jestem zadowolona ( a już zastanawiała się nad operacyjnym podniesieniem powiek). Tylko trzeba być cierpliwym bo efekt pojawia się po jakimś czasie.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez rema » 25 lip 2018, o 12:48

To znaczy po jakim? Sama zastanawiałam się nad zabiegiem na dolną część twrzy, to znaczy na podródek bo zamiast usunięcia zmarszczek chciałabym bardziej poprawić jędrność. W takim przypadku tez nie można lączyć zabiegów?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez xena » 25 lip 2018, o 13:10

Tak to możesz :) Nie możesz jednak lączyć dwóch zabiegów w obrębie jednej okolicy. Jak robiłam to lekarz mi nawet powiedział ile trzeba odczekać. Pól roku> Rok? Musiałabyś już sama się go dopytać. Efekty po zabiegu pojawiają się do 3 miesięcy ale to zależ od osoby bo u jednej pojawiają się szybciej, u drugiej później. Ale jak nie widzisz niczego u siebie tuż po zabiegu to nic się nie stało. Po prostu trzeba poczekać.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez katrinka » 25 lip 2018, o 13:40

Hej. Jestem z Gdańska ale kosmetyczka w innej klinice równeiż namawia mnie na hifu ale ma inne urządzenie.Czy będzie ten sam efekt?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Zabieg ultraformer III na twarz

Postprzez xena » 25 lip 2018, o 14:23

Nie wie m jakie urządzenie mają w gabinecie do którego chodzisz, jednak na Twoim miejscu zdecydowałabym się właśnie na ultraformer III. Urządzenia są różne bo zabieg jest od wielu lat. Jednak najlepszym jest właśnie ultraformer. I z tego co sie dowiadywałam to w Gdańsku maja go jedynie w klinice doktora Michajłowskiego na Skłodowskiej gdzie chodziłam.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]