Zadowolenie z pracy i pensji...

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez sun979 » 28 lip 2012, o 14:23

Tutaj wylewamy radości i ubolewamy nad Naszymi pracami, pensjami... :)
Moim zdaniem są ciężkie czasy jeśli chodzi o znalezienie fajnej i dobrze płatnej pracy.
Czy jesteście zawodowo spełnione? Jakie macie stanowisko i czy myślicie, że dobrze jesteście wynagradzane? Czy Wasi pracodawcy kombinują z umowami? Podzielcie się własnym doświadczeniami.

Ja pracuję w gastronomii w piątek i sobotę. Jest to niestety głównie praca na kuchni i na zmywaku. Mam płacone 10zł/h. Z pensji jestem zadowolona jak na pracę dwa razy w tygodniu. Niestety nie czuję się spełniona. Wiem, że stać mnie na coś więcej, ale ciężko znaleźć inną, lepszą pracę. Jeśli chodzi o umowę to mam 1/4 etatu. Masakra, niby do ręki dostanie się kasę OK, ale jak nazbierać na tą emeryturę? :/
sun979
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez Lidka » 7 sie 2012, o 12:33

A ja obecnie szukam pracy i powoli czuję wielką bezradność.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez sun979 » 8 sie 2012, o 23:51

Lidka napisał(a):A ja obecnie szukam pracy i powoli czuję wielką bezradność.



Ja mam tak samo... Załamka totalna...:(
sun979
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez teresa35 » 10 sie 2012, o 09:25

Jak można czuć bezradność, rozumiem że sprawdzi sie wiele ofert i przeprowadzi wiele rozmów ale to nie powód aby sie poddawać. Piszecie w internecie, w nim jest prawiewszystko , macie chwilę siądżcie i szukajcie do skutku, czy zarobek musi byc tylko na etacie? popatrzcie na fora biznesowe i podobne, byc może pomysł sam wpadnie do głowy. Ja obecnie zajmuję sie klubem konsumenta , buduję strukturę, a w między czasie szukam dalej. Nigdy nie wolno się poddawać.

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez Lidka » 11 sie 2012, o 08:38

Oj j się nie załamuję. Wiem, że w końcu coś się znajdzie. Zaczynam rozważać też wyjazd za granicę do pracy. Synek już odchowany i mógłby na te kilka tygodni zostawać z mężem.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 16:45

Jestem zadowolona ze swojej pracy bardzo :) i pod względem atmosfery i rozwoju i finansów :)
Pracuję już w firmie od 4 lat i mam zamiar jeszcze ładnych parę lat a nawet i dłużej przepracować w niej :)
dzo
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez Zorka » 21 sie 2012, o 09:10

Dziewczyny też długo szukałam pracy, bywało tak, ze łapałam się czegokolwiek, byle tylko jakaś kasa wpadłą, to trwała mniej więcej dwa lat, ale w końcu uadało się. Teraz mam pracę i to taką którą lubię :)
Zorka
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez an124 » 2 wrz 2012, o 22:05

Osobiście studiuje i pracuje i jestem z mojej pracy bardzo zadowolona. Nie jest to jednak normalna praca na etat gdyż wydaje mi się, że taka by mnie ograniczała. Nie wiem czy słyszałyście o marketingu sieciowym? Daje fajne możliwości choć nie jest to jeszcze popularny system pracy w Polsce.
an124
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez Zorka » 3 wrz 2012, o 10:19

Marketing sieciowy czyli reklama w internecie? Napisz coś więcej, zajmujesz się kampaniami reklamowymi?
Zorka
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez an124 » 3 wrz 2012, o 19:45

Marketing sieciowy jest to system w którym firma płaci ci za pozyskiwanie klientów dla firmy. Dostaje procent od każdego zamówienia klientów którzy trafili do firmy dzięki mnie, czyli których ja wprowadziłam. Jest to o tyle dogodne, że mogę sobie zrobić kilkumiesięczną przerwę a pieniądze nadal będą wpływać na konto :)
Zajmuje się także szkoleniem osób, które chcą tak jak ja zarabiać, pomagam im w rozmowach z klientami i szukaniem ich.
Działam głównie w terenie ale czasem staram się też przez Internet, i jak pisałam wcześniej, lubię to co robie i poświęcam na to tyle czasu ile mam ochotę.
an124
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 15:50

z pracy jestem zadowolona, z zarobkow rowniez.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez sun979 » 2 lut 2013, o 18:54

Założyłam ten temat, więc kontynuuję... :)

W zeszłym roku skończyłam szkołę średnią, szukałam 3 miesiące sensownej pracy i po tym czasie dostałam się do sklepu odzieżowego. Jestem tam już pół roku. Myślę, że miałam szczęście. Zarabiam niestety najniższą krajową + premia od utargu, ale ważne, że w ogóle jest jakaś praca i oczywiście umowa. Teraz tak podchodzę do sprawy. Wiem, że nie będę tam pracować całe życie. Dodatkowo dalej ciągnę tą pracę w gastronomii. Jest ciężko, ale wiem, że robię to tylko ze względu na mój ślub. Po ślubie chce zrezygnować z pracy w gastronomii i rozpocząć studia zaoczne. Mimo wszystko jestem zadowolona i liczę, że w końcu znajdę mój pomysł na życie... pozdrawiam ;)
sun979
 

Re: Zadowolenie z pracy i pensji...

Postprzez ania7160 » 9 lut 2013, o 18:23

Nie wiem czy słyszałyście o czyms takim jak MLM, na początku trzeba troche popracować a potem mamy efekty finansowe. Ponad rok temu znajomy zaproponował mi współprace, dzisiaj z mlmu mam 2000 zł/mc i dalej rozbudowuje strukture :) dodatkowo ciągne etat jako asystentka. Wczesniej nie wiedziałam zupełnie co mam ze sobą zrobić, a ten pomysł sie sprawdził :D
ania7160
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 18:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]