Zajęcia plastyczne dla trzylatki.

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Zajęcia plastyczne dla trzylatki.

Postprzez dorota » 6 sie 2014, o 12:24

Witam.
Moja 3 letnia córka koniecznie chce chodzić na zajęcia plastyczne. Nie wiem czy posiada ku temu predyspozycje, ale z kredkami i farbami nie rozstaje się prawie przez cały dzień. Dobrze jeśli ktoś ma pasję i myślę, że jeśli ma taki zapał to forto żeby to robiła pod okiem fachowców. Słyszałam o placówkach, w których edukuje się tak małe dzieci poprzez zabawę. Z pewnością nie ja pierwsza zetknęłam się z takim problemem. Dlatego chciałam zapytać do jakich placówek starać się skierować córeczkę i czym się kierować przy wyborze?
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13

Re: Zajęcia plastyczne dla trzylatki.

Postprzez Marlen » 11 sie 2014, o 13:13

Prawie w każdej szkole prowadzone są pozalekcyjne kółka zainteresowań w tym plastyczne. Rozumiem, że nie bardzo interesuje Cię szkoła skoro pytasz o inne placówki. Możesz zapisać córkę do domu kultury, choć tam ilość miejsc jest ograniczona. Możesz też szukać innych, najczęściej prywatnych agencji,ośrodków itp. które się specjalizują w takiej działalności. Poszukaj na początek w internecie.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06

Re: Zajęcia plastyczne dla trzylatki.

Postprzez dorota » 13 sie 2014, o 19:12

Na zajęcia szkolne jest trochę za młoda (3 latka) :D Dlatego szukam czegoś odpowiedniego dla niej. Przeglądam internet i szukam ofert w Piasecznie. Zajrzę jeszcze na Ursynów, bo taka lokalizacja też by mi odpowiadała.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]