Zakochana w byłym.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakochana w byłym.

Postprzez kacha609 » 29 mar 2015, o 16:14

Witam. Na forum znalazłam podobny wątek, ale jednak nie ukazuje on do końca mojego problemu.
Przechodząc do tematu. Po kilku miesiącach napisał do mnie mój były z przeprosinami i, że zrozumie jeśli nie chcę go znać, ja w tym czasie zdążyłam poznać mojego obecnego mężczyznę. Jednak zdecydowałam się na odpisanie mojej byłej miłości i tu zaczyna się problem. Oddaliłam się tym od mojego obecnego faceta. Dopóki nie odezwał się były facet w związku układało mi się, jednak po odczytaniu jego wiadomości moje życie przewróciło się do góry nogami. Zaczęłam oddalać się od obecnego faceta, na początku próbowałam to powstrzymać, ale uległam. Dodatkiem do całości było to, że mój facet zaczął podawać mi powody, dlaczego nie możemy się spotkać, mija już miesiąc bez spotkania.
Z byłym facetem układało mi się bardzo dobrze, choć jest on dość nerwowym człowiekiem nie to było przyczyną rozstania. Oboje poznaliśmy się na czacie, niestety nie widzieliśmy na żywo, gdyż przed wyznaczoną datą spotkania zdążyliśmy się ze sobą rozstać. Wiem, że nie można tego nazwać prawdziwym związkiem. Proszę o pomoc, jestem zmieszana.
wiem, że post jest chaotyczny, ale pisałam go na szybko. Mimo wszystko mam nadzieję, że go zrozumiecie i mi pomożecie. :)
kacha609
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 mar 2015, o 15:45

Re: Zakochana w byłym.

Postprzez BlackWolf » 29 mar 2015, o 17:02

Jeżeli jest Ci dobrze z obecnym facetem, to nie rezygnuj. Oczywiście jest to moje zdanie a Ty zrobisz jak uważasz.
Nie znasz tamtego, nie wiesz jaki jest naprawdę. Może być wspaniały przez internet a na żywo okazać się po dłuższym czasie porażką (obojętnie pod jakim względem).
Wiem, że znajomości internetowe kuszą, bo sporo sobie wyobrażamy jaki kto jest zanim poznamy go naprawdę. Moim zdaniem powinnaś trzymać się tego co dobre i sprawdzone... Gdybyś była wolna, to i wolna Twoja wola -ryzykuj. Tutaj co prawda też masz wybór, ale czy na pewno tamten facet okazałby się lepszy skoro zerwaliście znajomość tuż przed spotkaniem? Pomyśl za i przeciw. Tak naprawdę nie znasz tamtego człowieka.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Zakochana w byłym.

Postprzez Hadassa » 29 mar 2015, o 18:02

Black ma rację, nie wiesz jaki Twój były.. o ile można powiedzieć że byliście w związku, jaki jest na prawdę.
Inaczej w świecie internetowym, a inaczej w rzeczywistości.

A skoro tego znasz, wiesz co się dzieje, może powinnaś z nim szczerze pogadać.

Ile w ogóle masz lat ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakochana w byłym.

Postprzez Kinga88 » 30 mar 2015, o 10:10

tak naprawdę nie znasz " byłego "
pomyśl na spokojnie
ja bardziej skupiłabym się na obecnym związku... przecież tam tez jest miłość a jak nie ma to była czy ona nie ma szans na przetrwanie mimo oddalenie? jeśli jest prawdziwa to przetrwa
ale na pewno co radzę to zastanowienie się i wyciszenie co jest dla Ciebie najważniejsze
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Zakochana w byłym.

Postprzez Czarna » 30 mar 2015, o 14:24

Sorry, ale o czym tu dyskutować? Jaki były? Klikałaś z gościem przez neta, niby się w nim zakochałaś, niby byliście parą, ale nigdy się nie spotkaliście... Dziewczyno, wyjdź z wirtualnego świata do realnego!

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]