Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez JusKarcz » 15 kwi 2018, o 16:55

Cześć! Moje pytanie dotyczy tego, jak robicie zakupy ubrań w sieci. Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujecie się odpowiedzieć na moje pytania :)
Pytam o odzież damską, męską i dziecięcą.
1. Czy w ogóle ten sposób zakupów do Was przemawia, czy jednak wolicie tradycyjnie pojechać do sklepu, przymierzyć i wtedy kupić?
2. Ile jesteście gotowe dać za spodnie, koszulki, żakiety, spódnice, sukienki? Mam na myśli przyzwoitą jakość, tak aby rzeczy po 3 praniach nie wyglądały jak ścierki.
3. Zwracacie uwagę na skład czy bardziej na wygląd, a może na cenę?
4. Jak z kupnem butów w sieci? Wchodzi to u Was w ogóle w grę?
5. Czy zwracacie uwagę na kraj produkcji, zależy Wam aby coś było z Polski, Włoch, czy Chiny i inne kraje azjatyckie też są dla Was w porządku?
6. Zwracacie uwagę na to, czy sklep ma swojego Instagrama, czy właścicielka marki udziela sie np na Youtubie i przez to macie de facto możliwość ją poznać? Chętniej zrobiłybyście zakupy wiedząc, kto stoi za danym sklepem, kto to jest na codzień itp?
7. Cokolwiek czym chciałabyś się podzielić w kwestii zakupów :)
Dziękuję
JusKarcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2018, o 16:53

Re: Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez fugam » 16 kwi 2018, o 14:12

1. Czy w ogóle ten sposób zakupów do Was przemawia, czy jednak wolicie tradycyjnie pojechać do sklepu, przymierzyć i wtedy kupić? - Zależy od tego co kupuję, czy znam firmę której produkty kupuję i miejsca w którym miałabym dokonać zakupów.
2. Ile jesteście gotowe dać za spodnie, koszulki, żakiety, spódnice, sukienki? Mam na myśli przyzwoitą jakość, tak aby rzeczy po 3 praniach nie wyglądały jak ścierki. - Myślę, że to zbyt ogólne pytanie, to ile jestem w stanie dać za ubranie zależy od jego składu, marki oraz wyglądu.
3. Zwracacie uwagę na skład czy bardziej na wygląd, a może na cenę? - Wygląd oraz skład.
4. Jak z kupnem butów w sieci? Wchodzi to u Was w ogóle w grę? - Zdarza mi się kupować buty przez strony internetowe.
5. Czy zwracacie uwagę na kraj produkcji, zależy Wam aby coś było z Polski, Włoch, czy Chiny i inne kraje azjatyckie też są dla Was w porządku? - Jeśli wysyłka jest z Polski zazwyczaj nie zwracam uwagi na kraj pochodzenia.
6. Zwracacie uwagę na to, czy sklep ma swojego Instagrama, czy właścicielka marki udziela sie np na Youtubie i przez to macie de facto możliwość ją poznać? Chętniej zrobiłybyście zakupy wiedząc, kto stoi za danym sklepem, kto to jest na codzień itp? - Zazwyczaj szukam opinii o sklepie w sieci, również na portalach społecznościowych, kanał na YT samej właścicieli nie wpłynąłby na moją decyzję, jeśli jednak pokazane byłyby tam ubrania pochodzące z tego sklepu mógłby to być plus.
7. Cokolwiek czym chciałabyś się podzielić w kwestii zakupów
fugam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 14:07

Re: Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez marylka1109 » 25 cze 2018, o 20:22

Ja bardzo lubię zakupy przez Internet bo są bardzo wygodne. Przy trójce dzieci średnio mam czas żeby łazić po sklepach. Teraz robimy remont w mieszkaniu więc chętnie zamawiam sobie różne dodatki do domu, żeby go ożywić troszeczkę. Mieszkanie teraz nawiązuje trochę do stylu skandynawskiego więc zasłony, pościel itp zamawiam na room99. Wiem, że dla facebookowiczów mają jeszcze jakąś dodatkową promocję
marylka1109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 15:17

Re: Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez motyl35 » 13 lip 2018, o 10:38

Ja ich w sieci coraz więcej robię, mam sprawdzone miejsca, gdzie wiem, że dostanę to czego oczekuję. Ceny w necie też są atrakcyjniejsze, te same rzeczy w sklepach stacjonarnych są czasem o kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych nawet droższe. W necie to mi wysyłka dochodzi, ale i tak nie jest droga bo przez Sendit kuriera zamawiam. Bezproblemowe i szybkie takie zakupy :)
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez Dareck » 31 lip 2018, o 09:59

Hejka :) A czy jesteście w stanie mi doradzić w kupnie frytkownicy? Zastanawiam się obecnie czy coś z tego rankingu będzie dobrym wyborem rtvagd. net/frytkownica/ Co na ten temat myślicie?

Czasami nasze życie zmienia się tak szybko, że za tą zmianą nie nadążają umysły i serca
Dareck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2018, o 11:42

Re: Zakupy online - lubicie? Ankieta!

Postprzez Ania_81 » 6 mar 2019, o 23:39

A znacie aplikację Rabacik ?
Śledzi ona ceny wybranych produktów i informuje mnie kiedy cena spadnie poniżej wartości, którą sama ustawiam.
Normalnie super.
Polecam
Ania
Ania_81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 23:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]