Zamiast kwiatków...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez kajametrowska » 4 mar 2014, o 18:54

U nas na ślubie było wino :) Po ślubie jest już ponad 6 miesięcy a my jeszcze mamy około 12 butelek wina :)
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez Pati_88 » 10 mar 2014, o 11:38

Koleżanka poprosiła kiedyś o książki, niewiele ich jednak dostała... może dlatego, że porządna książka kosztuje ok 50zł więc więcej niż przeciętna butelka wina czy kwiaty, sama nie wiem...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez a... » 1 maja 2014, o 09:31

My prosiliśmy o wino lub ksiażkę. Oczywiście kwiaty też sie pojawiły. Tylko, że było tak jak przypuszczaliśmy - kwiaty spędziły nic w bagażniku, bo nie było kiedy sie nimi zajmować i wszyscy zapomnieli . ;-) Wina i książki nie były problematyczne.
a...
 

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez Ewelina07 » 14 maja 2014, o 21:47

Wino :D
Ewelina07
 

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez a_gatka » 20 maja 2014, o 13:18

Ja też obstawiam wino, ewentualnie czekoladki, jeśli ktoś woli bliżej tradycji. Na książki nie wpadłam, a to w sumie świetny pomysł. :)
a_gatka
 

Re: Zamiast kwiatków...

Postprzez tashia » 21 maja 2014, o 19:26

Ja też chciałabym dostać książki, mogłabym wtedy skompletować biblioteczkę do nowego mieszkania :)

Avatar użytkownika
tashia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 18:43
Lokalizacja: Wrocław
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Mark