Zapalenie? : (

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 12:49

Wcześniej pisałam, że boję się, że jestem w ciąży, bo spóźnia mi się okres.
Mesiączka nadal się nie pojawia,a ja za to mam biały,serkowaty śluz i bardzo swędzi mnie i piecze wejście do pochwy.
Na razie nie mogę iść do ginekologa, bo mam zapalenie oskrzeli.

Te objawy to zapewne jakieś zapalenie pochwy, dlatego chciałam się dowiedzieć, czy zapalenie mogło być o wiele wcześniej i dlatego nie dostałam miesiączki, a te objawy czyli świąd i śluz mogły nastąpić później?

Dodam, że biorę antybiotyki, więc to może być spowodowane nimi, ale miesiączka już przed braniem ich się spóźniała.
Proszę o pomoc.

Ostatnio widziałam w reklamie jakieś tabletki na zapalenie pochwy. Myślicie, że powinnam je kupić póki nie mogę iść do lekarza?

PS. Wiem, że muszę iść do ginekologa i pójdę, ale na razie nie jest to możliwe.
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 13:59

nina19 napisał(a):
Ostatnio widziałam w reklamie jakieś tabletki na zapalenie pochwy. Myślicie, że powinnam je kupić póki nie mogę iść do lekarza?


Nie kupuj żadnych tabletek bez konsultacji z lekarzem ;)
dzo
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 17:09

To raczej nie ma wpływu na miesiączkę.Też kiedyś miałam coś takiego i w tym samym czasie okres.Możesz sobie kupić maść Clotrimazolum na to pieczenia i swędzenia.Teraz są też tabletki dopochwowe bez recepty które niby pomagają na takie stany zapalne czy coś.Iladian to się nazywa.A czemu Ty Nina do tego ginekologa przez tyle miesięcy nie idziesz tylko się zastanawiasz nad tą ciążą?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:34

Już wiem, że nie jestem w ciąży.
Do lekarza jak mówiłam iść na razie nie mogę, bo od trzech tygodni leżę w łóżku z zapaleniem oskrzeli i gorączką.
Mój chłopak był dzisiaj u farmacenty i on powiedział, że jak najbardziej wpływa to na opóźnienie miesiączki i te objawy jakie mam teraz mogły nawet wcale nie wystąpić, pomimo zapalenia, które prawdopodobnie mam ponad miesiąc.
A te tabletki kupi mi jutro, bo dopiero złożyli zamówienie.
Potem jak to nie pomoże, a ja wyzdrowieję, to pojadę do lekarza.
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 22:47

Ale pisałaś chyba że dłużej tego okresu nie masz.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:52

No napisałam, że nadal się nie pojawia, no ale przecież tyle tych testów robiłam, że już wątpliwości nie mam. Poza tym to zapalenie. Ono mogło wywołać brak miesiączki. Dopiero jak się go pozbędę, to okres się pojawi.
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 22:53

To jak długo ty masz to zapalenie?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:58

No farmacenta powiedział, że zapalenie długo się rozwija i już same początki mogą wpływać na opóźnienie, także skoro dwa miesiące nie mam miesiączki to zapalenie również mogło się zacząć jakiś ponad miesiąc temu, a objawy takie jak świąd, pojawiają się czasem bardzo późno, a czasem nawet wcale.
Teraz to mam bardzo dużo takiego serkowatego śluzu, więc to już raczej jakieś zaawansowane i bez tabletek się nie obędzie, ale mam nadzieję, że one pomogą, bo jakoś mam uraz do ginekologów.
Nigdy nie mogłam trafić na właściwego, każdy mi nie pasował, taki oschły i tylko jak najszybciej się pozbyć pacjenta.
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 23:03

Też miałam kiedyś takie zapalenie i musiałam brać tabletki dopochwowe.Nic przyjemnego bo to Ci się tam rozpuszcza a rano jak wstaniesz trochę cieknie :) .No ale pomogły.Tyle że ja nie miałam wtedy żadnych problemów z okresem.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 23:06

Pewnie to zależy od rodzaju zapalenia.
Oby to było przyczyną.
Miałam rok temu torbiel, która podobno zanikała, ale myślę tak sobie, że może warto znowu zrobić usg, bo trochę mnie to niepokoi.
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 23:09

Do lekarza nigdy nie zaszkodzi iść

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 23:16

Racja, ale chcę naleźć wreszcie jakiegoś porządnego ; ( .
A teraz jeśli można, to pytanie poza tematem.
Czy jestes zaręczona ze swoim chłopakiem?
Bo ja czekam na zeręczyny i jakoś nie mogę się doczekać ; (
Może to za wcześnie i dlatego on jeszcze tego nie zrobił.
Ale ja tak bardzo tego pragnę ; ( Jesteśmy ponad 3 lata ze sobą. Myślisz, że to nie za szybko na zaręczyny? Ja czuję się gotowa, poza tym mój chłopak też, bo mówił mi, że w każdej chwili mógłby wziąć ze mną ślub, bo to tylko formalność, ale jakoś nie zaręczył się ; (
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 23:24

Jeszcze nie jestem zaręczona ale mój chłopak ma czas do walentynek żeby przynieśc mi pierścionek bo inaczej będzie z nim źle :angrywife .Może to nie jest dla mnie jakoś strasznie ważne bo i tak jesteśmy i będziemy razem i mamy plany ale jednak ten pierścionek na palcu dużo mówi.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 23:29

No właśnie. Dla facetów może to nie jest takie ważne, ale wiadomo dla nas kobiet to odgrywa dużą rolę ; ) .
No kurde jak zrobić, żeby mi się oświadczył. Nie chcę go zmuszać, ale zależy mi na tym ; ( .
Głupio tak wprost powiedzieć. Może lepiej poczekać. Niespodzianki zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie ; ) .
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez mycha25 » 15 sie 2012, o 23:32

Przeciez jesteście już tak długo razem że przecież możesz mu wprost powiedzieć czego od niego oczekujesz :) .Faceci tak lubią najbardziej-prosto z mostu :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 23:41

No w sumie tak, ale ja bym chciała, żeby on sam wpadł na ten pomysł.
Przecież ciągle rozmawiamy o ślubie itp. to chyba mógłby się zaangażować.
Wolę poczekać. Jak mu powiem, że chcę zaręczyn, to tak jak bym to ja mu się oświadczyła ; ) .
nina19
 

Re: Zapalenie? : (

Postprzez Ciesielska » 9 kwi 2013, o 12:10

Prosze was. Co wspomagająco mi radzicie nim pójdę do gina na infekcje pochwy? Do lekarza ide 19 a nie wytrzymam z tym pieczeniem.
Ciesielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 13:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez Ciesielska » 12 kwi 2013, o 12:01

Jestem coraz bardziej przerazona. moj partner był wczoraj u lekarza i ma grzybice. Czy to możliwe ze sama się rozwinęła grzybica, czy to może bardziej świadczyć o tym, iż partner nie jest wierny? :oops:
Ciesielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 13:21

Re: Zapalenie? : (

Postprzez Ciesielska » 15 kwi 2013, o 10:12

W sobote byłam w aptece i Pani farmaceutka dała mi multi gyn acti gel i przestalo mnie po nim swedziec i juz tak bardzo nie piecze. normalnie siedziec teraz moge. spokojnie moge czekac na wizyte.
Ciesielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 13:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Staski81530