zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez ancialor » 9 maja 2013, o 18:47

Hej, mam 18 lat. Ostatnio usłyszałam bardzo ostre słowa krytyki od mojej znajomej,które bądź, co bądź były prawdziwe. :( Stwierdziła,że nie mam żadnej pasji, że jestem mniej wartościowym człowiekiem. Co prawda bardzo zabolało ale i dało do myślenia.
Od zawsze pasjonowałam się teatrem. Wpadłam na pomysł żeby zapisać się do jakiejś lokalnej sekcji. Martwię się tylko,że jestem już na to za stara bo mam 18 lat !! Postanowiłam jutro iść wypytać o szczegóły. Stwierdziłam,że będzie to moją tajemnica bo trochę się wstydzę przed chłopakiem, koleżankami, rodziną. Nie mam zupełnie z kim o tym porozmawiać, proszę o jakieś wsparcie :))
Myślicie,że naprawdę jestem już za stara na teatr ?! POMOCY
ancialor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:39

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez 456 » 9 maja 2013, o 18:51

Na teatr nigdy nie jest się "za starym". Jeśli czujesz, że chcesz to robić, to idź w tym kierunku. Mój brat zaczynał mając 23 lata, Ty masz 18. Życzę Ci powodzenia. :)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez Hadassa » 10 maja 2013, o 10:51

Nigdy nie jest za późno by siębie rozwijać ;) nie masz się co wstydzić...

Co do samej krytyki... hmmm... nie nam oceniac ;) może koleżanka ma rację..
Ale nie kazdy musi mieć jakieś pasje wswoim życiu ;)
Choć na pewno są one przyjemne ;) i pożyteczne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez dobroslawa » 11 maja 2013, o 00:26

Absolutnie popieram pomysł, ponieważ jak wnioskuję, interesujesz się teatrem od dawna. Nie jest więc prawdą,że nie masz pasji, a teatr pomaga otworzyć się na ludzi, poznać własne możliwości i czrepać satysfakcję z tego, co się robi. Moja pasja to czytanie książek, kolekcjonuję w pamięci rózne opowieści i przekształcam je w taki sposób,żeby nadawały się do opowiadania dzieciom:)
dobroslawa
 

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez claudia » 20 maja 2013, o 18:51

boze dziewczyno ty mowisz ze jestes za stara , ja mam 39 i moje zycie pochlonela praca i to jeszcze tyranina zagranica aby godnie zyc w PL i dwoje dzieci ;takze na pasje niemialam czasu niestety.
claudia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 22:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]