Zastanawiam się nad przeszczepem włosów

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Zastanawiam się nad przeszczepem włosów

Postprzez Paula0 » 7 wrz 2020, o 15:35

Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów. Łysienie u mnie tak postąpiło, że mam już tego trochę dosyć i tak naprawdę zastanawiam się nad tym, by po prostu raz a porządnie to załatwić. Tylko tak się zastanawiam na ile jest to faktycznie efektywne i czy rzeczywiście taka metoda będzie efektywna, bo na pewno te wszelkie szampony jakie są proponowane nie są nic warte i nie ma sensu ich kupować.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Zastanawiam się nad przeszczepem włosów

Postprzez jadduus » 16 wrz 2020, o 14:44

Ja długo się wahałam nad przeszczepem włosów, nie wiedziałam też do końca jak to wygląda, z czym to się je – jak to się mówi i dlatego się wahałam, ostatecznie jestem po i jestem bardzo zadowolona. Więc jak się wahasz to zerknij sobie na stronę wawerclinic.pl/uslugi-kosmetyczne/przeszczepy-wlosow/. Masz tam kompleksowo informację w tym temacie, ta właśnie klinika i pracująca tam pani trycholog robiła mi zabieg, jestem z efektów zadowolona, kosztów też nie musisz się obawiać.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Zastanawiam się nad przeszczepem włosów

Postprzez dianuska » 12 paź 2020, o 19:40

Nie ma co sie zastanawiac, jesli to dla kogos kompleks to warto sie na taki zabieg zdecydowac. moj partner byl w https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/smart-graft-przeszczep-wlosow/ na zabiegach smart graf - powiem wam, ze efekty sa tak widoczne, ze czlowiek by w to nie uwierzyl., ze reka chirurga moze takie cuda zdzialac
dianuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 sie 2018, o 14:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]