zaufać czy nie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 7 kwi 2016, o 21:32

Witajcie :) jestem tu nowa. Pomyślałam sobie, że dobrze by było zasięgnąć opinii i rady na nurtujący mnie temat na forum, by ludzie patrzący na sytuację z boku mogli coś doradzić. Otóż aby tak w skróceniu móc opowiedzieć swoją historię zacznę od tego, iż mieszkam za granicą . Około 16 lat temu pojechałam do Polski na takie kolonie letnie do małej miejscowości, poznałam tam chłopaka, zakochaliśmy się w sobie, oczywiście to była szczenięca miłość, ale później po moim wyjeździe podtrzymywaliśmy kontakt listowy- dlugo, bo prawie 3 lata, ale jakoś na tym to się wszystko po tych 3 latach skończyło. Póżniej, po chyba 4 latach, znalazłam go w przestrzeni internetowej, znów nawiązaliśmy kontakt, gadaliśmy, ale on miał dziewczynę , w ogóle miał zamiar się żenić i też nasz kontakt się urwał po kilkutygodniowych rozmowach, a już kolejnym razem, znów po kliku latach jak się odezwaliśmy do siebie, wszystko było inaczej-on już był po rozwodzie, ma dziecko, ale się spotkaliśmy po tylu latach, pojechałam do niego, uczucia odżyły, widzieliśmy się jeszcze z kilka razy, on przyjeżdżał do mnie, ja do niego,mówił żebym się do niego przeprowadziła, że mu zależy, a tak na co dzień pisaliśmy do siebie, no ale jakoś po kilku miesiącach wszystko się skończyło, bardziej z jego inicjatywy, mówił, że to jest trudne, bo się zakochał, ale wie,że raczej się nam nie uda, bo każde z nas ma już swoje poukładane życie itd. Później pisał raz na jakiś czas, że tęskni, co u mnie słychać , a po jakichś 3 miesiącach napisał, że spróbujmy jeszcze raz, że chce być ze mną, że przez ten cały czas on myślał i wie teraz tylko jedno, że mnie kocha itd. i już byłam gotowa by spróbować raz jeszcze, ale on się przestał w ogóle odzywać na prawie miesiąc, tłumacząc to później z kolei, że on tak ma, że taki po prostu jest, że on myślał i tęsknił, ale nie czuł potrzeby by się odezwać i to jest dla mnie niezrozumiałe, bo moim zdaniem człowiek, który kocha i któremu zależy,nie urywa tak kontaktu, tym bardziej po tym, jak zaczął to znów sam..nie wiem czy mam mu zaufać i spróbować czy dać sobie spokój, bo mam wrażenie, że to jest dla niego po prostu dobrą rozrywką, a żadnych uczuć w tym nie ma..
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez Pletwa Reborn » 7 kwi 2016, o 23:12

Dać sobie spokój. Świr jakiś
Pletwa Reborn
 

Re: zaufać czy nie?

Postprzez inka28 » 8 kwi 2016, o 12:24

jakby mu na Tobie zależało to już dawno przeprowadził by się bliżej Ciebie i nie olewał co jakiś czas, powinnaś dać sobie z nim spokój i zacząć nowe życie bez niego, bo widzę że szkoda Twojego czasu i życia dla kogoś takiego jak on
inka28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lut 2016, o 11:19

Re: zaufać czy nie?

Postprzez madzik » 8 kwi 2016, o 15:00

A spytałaś z jakiego powodu był ten rozwód? On wydaje się jakiś nie stały w tym wszystkim, nie może tak być że raz chce tak, a raz chce tak.. jak mu tak źle niech zwiewa do mamusi.. bo tak się zachowuje

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 8 kwi 2016, o 17:27

Mowil,ze sie rozwiodl,bo po urodzeniu dziecka zaczely sie nieporozumienia i klotnie z zona,ale to jest przeciez tylko jego wersja
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez zwyczajna » 8 kwi 2016, o 17:43

Nie jest wiarygodny raczej. Myślę, że bawi się Tobą, bo chce mieć jakąś alternatywę. Moim zdaniem to nie jest "kochanie".

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 9 kwi 2016, o 06:42

szczerze? daj sobie siana! serio. zakochany facet tak się nie zachowuje choćby nie wiem co. oczywiście zrozumiałym jest to że każde z was ma własne życie które ułożyło w zupełnie innych zakątkach świata i nie byłoby to łatwe do ogarnięcia, ale również wiem że gdy zależy gdy się kocha to stanie się na rzęsach aby to wszystko jakoś zorganizować.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez madzik » 11 kwi 2016, o 16:34

dokładnie, miłość polega na tym, aby poświęcać się dla drugiej osoby.. a nie takie coś

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 11 kwi 2016, o 17:34

Wiem,ze macie racje,ale to jest takie trudne uwolnic sie od tego uczucia i zapomniec
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 11 kwi 2016, o 19:15

katatonia - nic w życiu nie przychodzi nam łatwo. Nikt nie mówił że życie będzie należało do prostych. Ale my kobiety przede wszystkim powinnyśmy siebie szanować, a jeżeli on nie okazuje oznak szacunku w ten sposób dla ciebie to przepraszam dlaczego masz to tolerować? szanuj siebie !

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez Czarnuszka » 12 kwi 2016, o 08:52

Stanowczo powinnaś dać sobie spokój. I powinnaś zadać sobie pytanie dlaczego jest już po rozwodzie? Może po prostu z jego winy ten rozwód i gość się nie nadaje do związku na dłużej....
Czarnuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2016, o 15:19

Re: zaufać czy nie?

Postprzez dzidzi » 12 kwi 2016, o 12:34

zgadzam się z tym. Miłość to jednak Kochanie drugiej osoby bardziej niż siebie
dzidzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2016, o 12:32

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 12 kwi 2016, o 13:32

Tylko nie rozumiem po co w takim razie zawraca mi glowe i powtarza jak on mnie kocha,ale pewnie po to bym caly czas byla dla niego alternatywa,gdy sie bedzie mu nudzilo
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 12 kwi 2016, o 19:24

w ogóle o tym nie myśl. po co ?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 12 kwi 2016, o 19:33

Mysle o tym,bo pocieszam siebie,ze moze jednak te wszystkie slowa,ktore mowil sa prawda,ze przeciez czlowiek nie moglby tak oszukiwac, ale to jest tylko moja naiwnosc raczej...
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 15 kwi 2016, o 06:06

oj widać jesteś bardzo naiwna - nawet nie zdajesz sobie sprawy jak kłamać potrafi człowiek!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez Obcasy.pl » 18 kwi 2016, o 10:16

Przede wszystkim szczerze porozmawiajcie. Może miał jakieś problemy, o których nie chce (lub wstydzi się) Tobie opowiedzieć? Nie wszystko zawsze jest takim, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka. Facet jest po przejściach (też nie wiesz jakich i czy ten rozwód nie był z winy byłej żony?). Wykręcanie się brakiem potrzeby kontaktu to faktycznie kiepska wymówka, ale może uznał, że lepiej się czymś wykręcić niż Cię do siebie zrazić jakąś jego zdaniem okropną prawdą... Jeśli czujesz coś do niego, poproś o szczerą rozmowę. Jeśli mimo tego, będzie się migał, odpuść (ale przynajmniej w poczuciu, że spróbowałaś i dałaś mu szansę). :papa:
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 19 kwi 2016, o 06:38

Probowalam z nim porozmawiac szczerze,ale nigdy nie przynioslo to jakichs skutkow,zreszta teraz to juz i tak nie jest wazne i wszystko stalo sie jasne. Postanowilam go sprawdzic i napisalam,ze zlozylam wypowiedzenie w pracy zebym sie mogla przeprowadzic w jego strony,a jego odpowiedz brzmiala: wiesz,wlasnie podpisalem polroczny kontrakt w pracy i sie przeprowadzam do innego miasta pracowac,tak bardzo nie chcialem,ale musialem..mi brak po prostu slow
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez madzik » 19 kwi 2016, o 12:23

katalonia i bardzo dobrze - uwierz mi znajdziesz kogoś, kto na pewno Cie wesprze pomoże zrozumie i pokocha. Ale na pewno nie jest to ten facet !

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 20 kwi 2016, o 10:14

katatonia napisał(a):Probowalam z nim porozmawiac szczerze,ale nigdy nie przynioslo to jakichs skutkow,zreszta teraz to juz i tak nie jest wazne i wszystko stalo sie jasne. Postanowilam go sprawdzic i napisalam,ze zlozylam wypowiedzenie w pracy zebym sie mogla przeprowadzic w jego strony,a jego odpowiedz brzmiala: wiesz,wlasnie podpisalem polroczny kontrakt w pracy i sie przeprowadzam do innego miasta pracowac,tak bardzo nie chcialem,ale musialem..mi brak po prostu slow


masz odpowiedź właśnei na to jak drugi człowiek potrafi kłamać.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 27 kwi 2016, o 19:00

Teraz juz wiem jak czlowiek potrafi klamac, chociaz tak szczerze mowiac nie do konca jeszcze moge w to wszystko uwierzyc i nie dociera to do mnie. Tak sie akurat dobrze zlozylo, bo na weekendzie bylam u kolezanki w Londynie-mialam ten wyjazd dawno zaplanowany i super spedzilam tam czas mogac sie troche zapomniec i oderwac od rzeczywistosci. Tak tez sie stalo, bo dodatkowo poznalam faceta- z nim wynajmuje mieszkanie moja kolezanka z jeszcze 2 dziewczynami, wszyscy razem spedzalismy czas, no i ostatniego wieczoru sie z nim calowalam , bylo tez troche wiecej roznosci :) ale do niczego powaznego nie doszlo. Teraz jedyny kontakt moglibysmy miec przez fb, ale on nie pisze (nawet nie jestesmy tam znajomymi). Ja bym moze i chciala do niego napisac, tak po prostu po kolezensku, bez zadnych podtekstow, bo to co sie stalo bylo przyjemne, ale nic wiecej, zreszta i tak ciagle mysle jeszcze o tamtym dupku, ale glupio mi tak i boje sie , ze to moze zostac odebrane przez niego jako narzucanie sie i nachalnosc z mojej strony, wiec nie wiem co mam robic..mysle, ze on moglby byc dobrym kolega, a to ze sie tak stalo nie powinno tego skreslac
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 28 kwi 2016, o 06:18

ciągle czytamy że boję się, bo nachalność bo coś... moja droga! więcej wiary w siebie, przejmij inicjatywe. Kurcze chcesz napisać? To napisz! Nie chcesz, to nie pisz. Nie zajmuj sobie niepotrzebnie głowy. Rób to co dyktuje ci rozum i serce. I nie analizuj pewnych rzeczy tak szczegółowo bo nigdy nic dobrego Ciebie w życiu nie spotka! Żyj chwilą!

Ile ty właściwie masz lat?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez katatonia » 29 kwi 2016, o 09:53

Lat mam 29 i wiem,ze jak na swoj wiek,to za bardzo sie nad wszystkim zastanawiam,analizuje, dziele wlos na czworo itd.,zrobilam tak jak chcialam-wyslalam do niego zaproszenie na fb,ale nie zaakceptowal
katatonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 21:25

Re: zaufać czy nie?

Postprzez kokoszanel » 30 kwi 2016, o 12:40

może jeszcze nie sprawdzał zwyczajnie? spokojnie, uszy do góry. idź gdzieś rozerwij się przestań analizować

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: zaufać czy nie?

Postprzez madzik » 10 maja 2016, o 13:23

mi kiedyś kolega powiedział, ale nie była to żadna dwuznaczna sytuacja "nie myśl, czasami pomaga" :)

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]