Zawód dla kobiety - nauczyciel

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Zawód dla kobiety - nauczyciel

Postprzez hondyl » 9 lut 2015, o 13:58

Moim zdaniem każda z Nas powinna w całkowicie indywidualny sposób zadecydować o tym, która praca jest dla Niej odpowiednia. Nie powinnyśmy kierować się stereotypami. Na szczęście sami pracodawcy coraz częściej je przełamują. Kobiety coraz częściej pracują na wysokościach i pod ziemią (co kiedyś było nie do pomyślenia).

hondyl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 13:53

Re: Zawód dla kobiety - nauczyciel

Postprzez danusia01 » 6 mar 2015, o 12:22

Powinno się robić to, co się lubi. Ja np. nie lubię dzieci i nie mogłabym być nauczycielką.
danusia01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2015, o 12:13
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zawód dla kobiety - nauczyciel

Postprzez stylowa7 » 16 maja 2015, o 16:32

Trudny i wymagający zawód, ale jeśli masz do tego dryg, nie ma co się wahać. Pamiętam nauczycielki ze szkoły, większość miała fajne podejście do nauczania. Tylko zawsze mi było szkoda, ze tak słabo się ubierały... rzadko kiedy która włożyła spódnice

Jak to dobrze, że jeżeli bank odmówi nam kredytu, nie jest powiedziane, iż kredyty Warszawa http://dobrekredyty.com.pl nie są dla nas. Przecież jest dzisiaj całkiem sporo interesujących alternatyw, przede wszystkim warto zapoznać się bliżej z ofertą banków.
stylowa7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2015, o 16:20

Re: Zawód dla kobiety - nauczyciel

Postprzez monian » 18 maja 2015, o 17:16

Nauczycielem trzeba być z powołania. Jednocześnie lubić dzieci/młodzież, mieć dobre umiejętności pedagogiczne i świetnie znać się na swojej dziedzinie. Mało kto zdaje sobie sprawę że bycie nauczycielem to również wieczne problemy z gardłem :P

monian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 17:02
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]