Zbyt obfite miesiączki

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Zbyt obfite miesiączki

Postprzez lusia123 » 31 maja 2018, o 14:56

Cześć. Mam pewien problem. Mam 16lat i moje miesiączki są strasznie obfite ze skrzepami. Jeszcze nie współżylam seksualnie i te najmniejsze tampony dla dziewic mi przeciekają, nie mogę ich nosić bez podpaski na sobie. Próbowałam założyć te większe tampony dla tych co współżyły już seksualnie i bez problemu go włożyłam ale ten także przemiekl mi po kilkunastu minutach. Moje miesiączki trwają około tygodnia a potrafią nawet do 10dni. Mam dużo skrzepów i chyba nie było sytuacji żebym nie pobrudziła spodni czy sukienki. Chciałabym czuć się komfortowo ale nawet jak założę dwie podpaski i najmniejszego tampona to i tak brudzę ubrania. Czesto miewam bóle brzucha ale nią są jakieś bardzo silne. Jakie powinnam majtki zakładać podczas okresu? Nie lubię nosić takiej bielizny która odbija się na tyłku. Gdy nie mam okresu zakładam koronkową lekką bielizne ale podczas miesiączki jest to niemozliwe. Co mam zrobić? Jakie podpaski najbardziej polecacie? Czy noszenie tamponów jest dla mnie wykluczone? Co robić żeby nie brudzić ubrań? Dodam że podpaski zmieniam co jakąś godzinę.
lusia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 14:47

Re: Zbyt obfite miesiączki

Postprzez babeczka » 6 cze 2018, o 13:35

Kochana niestety,czy chcesz czy nie musisz skonsultować te dolegliwości - niestety z lekarzem specjalistą,czyli z Ginekologiem. To może nie oznaczać nic grożnego,ale lepiej abyś była pewna.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Zbyt obfite miesiączki

Postprzez potworix » 7 cze 2018, o 10:50

Byłas u lekarza?
potworix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 15:42

Re: Zbyt obfite miesiączki

Postprzez soczekpomidorowy » 15 cze 2018, o 13:00

Podpinam się pod poprzednie wypowiedzi - niestety nie na forum masz szukać odpowiedzi. Najprawdopodobniej to nic groźnego, ja w Twoim wieku też miałam obfite miesiączki, teraz jak się zbliża 30-ka i biorę antykoncepcję to jest ok. Tamponów uzywac możesz, ale ostroznie i bez aplikatora. Błona dziewicza jest elastyczna i podczas miesiączki robi się jeszcze bardziej elastyczna, więc jak będziesz ostrożna niczego nie uszkodzisz :)
Avatar użytkownika
soczekpomidorowy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 15:51

Re: Zbyt obfite miesiączki

Postprzez Hadassa » 16 cze 2018, o 13:10

Koniecznie do lekarza

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Romattrfiki