Zdana matura studia czy technikum policealne?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Zdana matura studia czy technikum policealne?

Postprzez nati18 » 14 paź 2014, o 19:04

Nie wiem co zrobic interesuje mnie kierunek rachunkowosc oraz zywnosc , rachunkowosc moge policealna zrobic ale i tak studia beda mnie czekac czy to jest sens? natomiast zywnosciowka policalnej nie mam mozliwosci , zastanawiam sie nad studiami z zywnosci badz rachunkowosci...... ale nie moge sie zdecydowac dodam ze iteresuje mnie zaoczny tryb... dodam ze mam chlopaka i nie cchce go stracic a ze jestesmy prawie 4 lata to zalezy mi na efektywnym zawodzie zebym mogla zarabiac i nie meczyc sie na mgr 5 lat.. Wasze opinie bo ja juz zielona jestem, wiem ze to moja decyzja ale chcialabym wiedziec jakie macie opinie i wg czy to ma wszystko sens...

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
nati18
Fajna Kobietka

Re: Zdana matura studia czy technikum policealne?

Postprzez Rachella » 15 paź 2014, o 14:24

To, że teraz znajdziesz fajną prace, która da Ci jakieś pieniądze, nie oznacza, że tak samo bedzie za 5-10 lat. Musisz myśleć perspektywicznie, nie patrz na swojego chłopaka, jak kocha, to i tak z Tobą będzie, a na studiach też można pracować - ja przez całe studia pracowałam i dałam sobie radę ;)

"Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę"

J. Tuwim
Rachella
Jestem tu nowa :)

Postprzez hanna_w » 8 gru 2014, o 11:56

Co ma chłopak do studiowania? Nie patrz na faceta, tylko na to czego Ty chcesz i potrzebujesz do samorealizacji.
hanna_w

Postprzez sebajedrzejczak » 4 lis 2015, o 16:17

Wybierz ten kierunek, który cię najbardziej interesuje, ważne żeby pracować w zawodzie zgodnym ze swoimi zainteresowaniami. Jeśli masz możliwość pójść na studia to oczywiście warto się uczyć, by potem znaleźć lepiej płatną pracę.
sebajedrzejczak

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Yahoo [Bot]