zdrowie zgodne z ekologią

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

zdrowie zgodne z ekologią

Postprzez forsycja32 » 7 lis 2012, o 13:24

Cześć dziewczyny,
Jestem tu nowa, szukam kogoś o podobnych zainteresowaniach, co moje :)
Mieszkałam w Stanach i od zawsze interesowało mnie życie w zgodzie z naturą. Życie sprawiło, że musiałam na stałe wrócić do Polski, o której dobrego pod względem ekologii, zdania nie miałam. Przeszukałam cały internet w poszukiwaniu miejsc, spotkań na ten temat, do których przywykłam. Akurat była promocja na szkolenie z ekologii sukcesu. Powiedziałam sobie 'a co mi szkodzi' i zapisałam się. Byłam mile zaskoczona tym, co usłyszałam, zjadłam i obejrzałam. Polska wreszcie stała się krajem świadomym! Wykłady dotyczyły zdrowia, urody(rewelacja! mogłyśmy dowiedzieć się, jak zrobić samemu kosmetyki), mody, slowlife, czyli jak smakować życie bez pośpiechu. Chciałam wam serdecznie to polecić i namówić do kolejnego z ich szkoleń 17.11.2012, bo im wiecej nas bedzie, tym bardziej świadome stanie sie nasze spoleczenstwo
A ja tez mam w tym pewien cel -zyskac nowe, pelne zdrowia i ekologicznych pomyslow kolezanki! Jakbyscie chiały się przekonac, ze nie zartuje wejdzcie na ich strone SPAM

Ostatnio edytowano 29 lip 2013, o 18:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
forsycja32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 12:51

Re: zdrowie zgodne z ekologią

Postprzez ramoneska » 29 lip 2013, o 15:27

W Polsce wciąż mamy problemy z tą całą ekologią, chociaż mam wrażenie, że ludzie w miastach paradoksalnie bardziej zdają sobie sprawę z tego jak jest ważna, niż ludzie mieszkający od pokoleń na wsi
ramoneska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 15:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron