Zęby

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Zęby

Postprzez king » 25 lip 2021, o 09:27

Co robicie, zęby mieć perfekcyjny uśmiech? Moje wybielam w domu, ale nigdy nie daje to dobrego efektu, a trochę boję się iść na wybielanie do dentysty
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Zęby

Postprzez arin » 25 lip 2021, o 21:39

Moje są tragiczne. Są zdrowe, bo je wyleczyłam u dentysty w przychodni New-Dent w Lublinie na ul. Nowowiejskiego, ale mimo to są krzywe i nieładne. Dlatego zdecydowałam się na licówki, także w tej przychodni. Ich oferta jest szeroka, licówki pasują perfekcyjnie, są całkiem cienkie, wytrzymałe. W ogóle ich nie czuję, a prezentują się idealnie. Dzięki nim mój uśmiech olśniewa, a ja sama czuje się lepiej, atrakcyjniej.
arin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:33

Re: Zęby

Postprzez akina » 25 lip 2021, o 23:18

Zęby wybielam wyłącznie u dentysty. Kilka lat temu próbowałam wybielać w domu jakimś zestawem kupionym w drogerii i to była tylko kasa w błoto, w ogóle mi ten sposób nie podpasował, plus trwało to strasznie długo. Zamiast tego wolę bezpiecznie wybielić zęby u dentysty, w mojej sprawdzonej przychodni Dental na Lwowskiej w Lublinie. Ich oferta jest szeroka, a ceny mają korzystne. Wybielanie u nich trwa szybko, jest niesamowicie skuteczne, w dobrej cenie, no i utrzymuje się długo.
akina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:59

Re: Zęby

Postprzez Monisia80 » 20 sie 2021, o 16:30

Myślę, że najlepiej iść do dobrego stomatologa, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia zębów, lub zaproponuje konkretne zabiegi na poprawienie ich wyglądu. Ja od kilku lat korzystam z usług kliniki eDent w Radomiu. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]