Zekranizowanie włąsnej ksiązki

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Zekranizowanie włąsnej ksiązki

Postprzez katrinka » 14 gru 2022, o 11:51

Czy wy też marzycie, by wasza książka została zekranizowana w formie serialu?
Ja bardzo tego pragnę! A przynajmniej, jeśli chodzi o projekt Ród, którym zajmę się może w przyszłym roku, bo ta historia ma mieć miejsce w Polsce, w moim rodzinnym mieście. Uważam, że przydałoby się w naszym kraju jakieś urban fantasy i byłoby miło, gdyby moja historia posłużyła jako "polskie Buffy".
Czy jednak to w ogóle możliwe? Jak myślicie, jakie są szanse na to, by moja albo wasza książka została zekranizowana? Czy w ogóle byście tego chcieli, bo wiadomo, jak to się mówi o ekranizacjach książek: "Książka lepsza od filmu!"? Czy polska kinematografia i seriale mogłyby znieść nasze dzieła?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Zekranizowanie włąsnej ksiązki

Postprzez andrat » 14 gru 2022, o 12:07

Kiedyś też o tym marzyłam. Teraz mam inne marzenie. Chciałabym, żeby udało mi się wydać w tradycyjnym wydawnictwie, a dochód ze sprzedaży książki chciałabym przeznaczyć na jakąś fundację. Chciałabym zrobić tak z kilkoma książkami, bo wtedy nie tylko ja bym się cieszyła z wydania, a jak miałabym mieć fanów/czytelników, to takich, z którymi zrobiłabym coś dobrego.
https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Strona opisuje sposoby na wydanie ksiażki.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 118
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron