Zele pod prysznic

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zele pod prysznic

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 10:05

Zeli pod rysznic w sklepach jest tak duzo ze niewiadomo jaki kupic jaki bedzie dla nas najlepszy ? Ja uwielbiam Palmoliw jest to mleczko pod prysznic z oliwkami swietnie pachnie uwielbiam go bo zawsze mi przypomina wakacje nad morzem a wy jakich uzywacie jakie polecacie kolezanki? http://www.colgate.pl/app/Colgate/PL/PC ... nt=Default
evka
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 11:13

Ja zazwyczaj używam z formy Lirene "Body Adventure".
Panna_M
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez meredith » 16 lip 2009, o 15:46

Ja też często Palmoliv, Nivea, Dave
meredith
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 19:15

JA TEŻ TAK JAK EVKA LUBIĘ PALMOLIVE I TEŻ TEN SAM Z OLIWKAMI (AKURAT NIEDAWNO SOBIE GO KUPIŁAM) BO TEŻ PODOBA MI SIĘ ZAPACH I JEGO KONSYSTENCJA I TEŻ PRZYPOMINA MI WAKACJE :D :D :D .A OPRÓCZ TEGO UŻYWAM JESZCZE,DOVE I NIEKTÓRYCH INNYCH FIRM TEŻ ;)
hanka32
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Jennie » 25 lip 2009, o 10:09

Żele głównie z Avonu. Polecam żel z serii Skin so soft ten różowy - genialnie nawilża i świetnie pachnie. Jestem z niego zadowolona :)
Ale lubię także żele z Dove i Nivea, bo to w sumie standard.
Jennie
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Varadero » 6 sty 2010, o 16:51

Ja wciąż testuję nowe ;)
Ostatnio dostałam od teściowej Yves Rocher jakiś i super pachnie ;)
Varadero
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez jagoda4 » 8 sty 2010, o 22:41

Przyzwyczaiłam się do kosmetyków Nivea ale też używam Dove.Yves Rocher żelu nie używałam ale tej firmy kupuję fajną wodę perfumowaną o zapachu bambusa i ekologiczny szampon więc spróbuję:)
jagoda4
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Marishka » 2 lut 2010, o 11:44

A mi straszliwie odpowiada seria Avonu Senses..ostatnio dorwałam od konsultantki Mistique (taki czerwony) i... codziennie zamiast myśleć o pracy nie mogę doczekać się wieczornej kąpieli ;-)
Marishka
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez wiczek » 17 lut 2010, o 23:25

Ja bardzo lubię żele DOVE ,bo fajnie nawilżają ciało i mają super zapachy :)
wiczek
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:14

Palmolive Sensitive taki fioletowy. Są na rynku około 2 lat. Pięknie pachną. Polecam.
candy201
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Marishka » 23 mar 2010, o 01:39

Cały czas i niezmiennie Senses Magical firmy Avon.
Marishka
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 16:08

Ostatnio kupiłam sobie żel Nivea diamonds .. coś tam.. ;) już nie pamiętam dokładnie.. i musze przyznać że jestem z niego zadowolona.. skóra jest delikatna.. żel ma ładny zapach.. dobrze się pieni.. nadaje skórze efekt świetlisty.. jakby już po samym żelu skóra była nawilżona..
ninka_niebieska
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez mamba » 21 paź 2010, o 17:50

ninka_niebieska napisał(a):Ostatnio kupiłam sobie żel Nivea diamonds .. coś tam.. ;) już nie pamiętam dokładnie.. i musze przyznać że jestem z niego zadowolona.. skóra jest delikatna.. żel ma ładny zapach.. dobrze się pieni.. nadaje skórze efekt świetlisty.. jakby już po samym żelu skóra była nawilżona..

Kiedyś miałam i potwierdzam! :)
mamba
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Paulina13 » 21 paź 2010, o 21:10

Ja jestem fanką owocowo pachnących żeli pod prysznic, teraz wypróbowuje żel o zapachu mango&marakuja Flosleku i jak na razie jestem zadowolona. Ma świetny zapach, nie wysusza skóry i po każdym prysznicu czuję się jak "ogrodowa nimfa" :)
Paulina13
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez ninka_niebieska » 22 paź 2010, o 13:10

Mamba.. to dlaczego "kiedyś miałaś" ? może warto do niego powrócić.. :) jeśli coś jest dobre nie rezygnujmy z tego, chyba że znalazłaś coś lepszego i podzielisz się z nami.. ? jesli będzie żel lepszy niż Nivea diamonds... to chętnie go wypróbuję również na swojej skórze ;)
ninka_niebieska
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez Dysia12 » 22 paź 2010, o 15:19

moje ulubione to Ziaja bo zapach jeszcze zostaje na skórze a najśliczniejszy jest kokosowy
Dysia12
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez mamba » 22 paź 2010, o 21:20

ninka_niebieska napisał(a):Mamba.. to dlaczego "kiedyś miałaś" ? może warto do niego powrócić.. :) jeśli coś jest dobre nie rezygnujmy z tego, chyba że znalazłaś coś lepszego i podzielisz się z nami.. ? jesli będzie żel lepszy niż Nivea diamonds... to chętnie go wypróbuję również na swojej skórze ;)

Bo lubię zmieniać kosmetyki jak rękawiczki. Mam fioła na punkcie jednej linii zapachowej, tj. kokosowe mleczko pod prysznic, kokosowy balsam i kokosowa mgiełka. Mam również fioła na punkcie posiadania kosmetyków z jednej firmy! Wiem, chore :roll: . Chyba jednak powrócę do nivea, bo fajniej nawilżało mi skórę niż Ziaja...
Czy Nivea ma także dobre szampony? ;)
mamba
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez superpiekara » 14 kwi 2011, o 15:38

ja też lubiłam mieć kosmetyki do pielęgnacji ciała jednej firmy, ale po jakimś czasie jak spojrzałam na półkę to każdy jest z innej bajki. do kąpieli używam olejku/żelu oliwkowego Ziaja - bardzo fajny delikatny zapach, a skóra po nim jest mięciutka,; oprócz tego jeszcze lubie żele do kąpieli o owocowych zapachach np od Farmona z serii tutti-frutti miałam juz ze 2 z kiwi i zgranatem.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: Zele pod prysznic

Postprzez dione » 14 kwi 2011, o 16:05

Ja w sumie nie mam mojej ulubionej firmy żeli pod prysznic. Na dobrą sprawę to co miesiąc mam inny. Lubię po prostu żele cytrusowe. Chociaż i te co jakiś czas mi się nudzą. Teraz korzystam z żelu w połączeniu z peelingiem, miałam nadzieję, że efekty będą bardziej widoczne, ale jednak nie widzę żadnej różnicy między tym żelem, a innymi.
dione
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]