zepsuty iPhone :(

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

zepsuty iPhone :(

Postprzez Arata » 16 sty 2023, o 13:29

Mam iPhone do naprawy, możecie mi we Wrocławiu jakiś sensowny serwis polecić, gdzie można sprzęt oddać do naprawy? Mam do wymiany ekran rozbity i do tego chciałem też zmienić baterię na nową.
Arata
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 11:59

Re: zepsuty iPhone :(

Postprzez PoczatekKoniec » 17 sty 2023, o 12:57

Chciałam wymienić ekran w iPhone X, po jednym telefonie do https://wroclaw-mojiphone.pl/ miałam umówiony termin, dostałam 2 opcje do wyboru, zdecydowałam się na zamiennik. Co prawda musiałam zapłacić dodatkowo 50 zł za dojazd poza Wrocław, ale jestem i tak zadowolona, bo odbyło się wszystko szybko, a nie musiałam kombinować z kim zostawić dziecko w domu, gdybym miała jechać oddać telefon do stacjonarnego serwisu we Wrocławiu.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32

Re: zepsuty iPhone :(

Postprzez TynkaSch » 13 lut 2023, o 10:35

Mój na szczęście nie zepsuł się. Zawsze tak jest, że producent wypuści jakiś wadliwy model, a potem trzeba się z takim czymś męczyć. To samo jest też z samochodami. Ja niedawno temu zakupiłam Iphone`a i powiem szczerze ciężko mi się było przestawić z Androida na IOS, ale ... jakoś dałam radę. Teraz szukam jakieś dobre etui na telefon https://hamamobile.pl/etui-na-iphone
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: zepsuty iPhone :(

Postprzez rrutherford » 3 sie 2023, o 12:38

Aby sprawdzić, kto kryje się za konkretnym numerem telefonu i ewentualnie zablokować dręczący Cię numer, nie musisz za każdym razem otwierać strony infonumer.pl w przeglądarce internetowej. Możesz także pobrać aplikację na telefon pod nazwą “Kto dzwonił? Filtr połączeń”. Dzięki niej Twój telefon na bieżąco będzie wyświetlał informację o numerach, które uznawane są za SPAM, a nawet automatycznie odrzucał połączenia od numerów niebezpiecznych.

Avatar użytkownika
rrutherford
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sie 2023, o 12:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]