zero przyjaciół.:(

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 8 sty 2013, o 15:24

lato lato ale nie gorace
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez kropeczka20 » 8 sty 2013, o 16:42

Dziewczyny o jakim wy mówicie błocie :) u nas wogóle nie ma błota.:-) . Dziewczyny macie domowe sposoby jak wyczyścić szufladkę od pralki? Bo tak mi się zasyfiła tym proszkiem i płynem, że nie mogę wogóle jej nie mogę doszorować, a pranie nie jest takie pachnące co powinno być..
kropeczka20
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez G**** » 8 sty 2013, o 17:25

Sama ostatnio sie nad tym zastanawialam ale jeszcze nic nie wymyslilam ;)
G****
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez kropeczka20 » 8 sty 2013, o 17:34

Ją próbowałam wszystkiego i nic kompletnie nic :angrywife
kropeczka20
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez mary_pink1664 » 8 sty 2013, o 19:43

kropeczka mam podobną sytuacje do Ciebie z tym że mam same koleżanki (dokładnie 4 dobre koleżanki nic poza tym...) nie mam żadnych kolegów a mój chłopak koleżanek bo umawialiśmy sie że nie będziemy sie spotykać z nimi żeby nie mieć żadnych powodów do kłotni i zazdrości tak samo mój chłopak ma tylko dwóch najlepszych kumpli i nic poza tym. pozdrawiam :)
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez donatella92 » 8 sty 2013, o 20:03

dziewczyny ja to dopiero mam zero przyjaciół.po prostu nie mam nikogo.Miałam kiedyś przyjaciółkę od serca ale wszystko się zepsuło.nie mam z kim sobie pogadać,nie mam gdzie wyjść ciągle siedzę w domu sama,bo nie mam z kim wyjść,już mnie to wszystko męczy,siedze w tym domu jak taki więzień z rodzicami już nie mogę patrzeć na tą monotonię,Każdy mój dzień jest taki sam tylko siedzenie,internet,gadu-gadu.rodzice mi mówią że chodzę ciągle w podłym nastroju nic mnie nie cieszy może ja się tak zachowuje bo miesiąc temu rzucił mnie chłopak chociaż chciałabym go odzyskać ale to jest chyba nie możliwe bo on powiedział że na zwiazki nie ma czasu i poświęca się tylko nauce.i takie jest moje życie nudne,nie wiem co mam robić,nie mogę znaleść sobie jakiegoś ciekawego zajęcia bo mam z tym trudności.przypomnę że ja właściwie mam koleżankę ale ja mam z nią kontakt tylko przez gadu,mieszka ona daleko ode mnie(50km)chciałąm ją zaprosić do siebie ale ona też nie ma czasu bo pracuje a to moja jedyna taka dobra koleżanka ze szkoły średniej,dodam że jestem osobą nieśmiała i może dlatego mam problemy ze znalezieniem przyjaciół.czuję się nieszczęsliwa a tak bardzo bym chciała gdzieś sobie wyjść ale samej tak jakoś głupio moim zdaniem,mieszkam na takim zadupiu że nic się nie dzieję,żadnego centrum rozrywek,musiałabym dojeżdżać do innego miasta np tam na basen ale oczywiście rodzice mówią że nie mają kasy(jeżdże czasami z rodzicami gdzieś,tak to troche głupio chociaż ja powinnam znaleść się w towarzystwie młodzieży)na rozrywki ,tak to tylko chata ,chata nuda nuda i monotonia.codziennie budze się w podłym i w złym nastroju bo jestem z tą świadomością że kolejny dzień zmarnuje na siedzenie i nude. proszę pomóżcie mi kobietki co ja mam robić tylko u was widzę pomoc.
donatella92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 13:34

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez kropeczka20 » 8 sty 2013, o 20:27

Nie przejmuj się nie tylko ty masz nudne życie.. Ją codziennie wstaje, jem śniadanie i biorę się za sprzątanie, pranie i gotowanie. A potem siedzenie na tej dupie w tym domu. Nie raz pójdę do sąsiadki na kawę. A tak to nie mam nawet z kim wyjść, nawet pojeździć rowerem czy pogadać nawet o dupie marynię. Jest wielką porażka.. Mój chłopak to też jest nudny i wogóle jakiś , aj szkoda gadać zresztą.. Jest poprostu nuda i wielką chlapa. I spiepszone życie.. :angrywife
kropeczka20
 

Też nie mam przyjaciól

Postprzez Magda18118 » 8 sty 2013, o 21:27

Mam ten sam problem co ty dlatego się tu zalogowałam żeby mieć z kim pogadać kiedy jest żle
Magda18118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 20:56

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez 456 » 8 sty 2013, o 23:46

Nie trzeba mieć dokądś wyjść żeby poznać ciekawych ludzi. Są wokoło a nawet w sieci. Nie mam na myśli niebezpiecznych znajomości internetowych, ale trzeba wiedzieć co robić żeby nie było monotonii i gdzie zaglądać nawet nie wychodząc z domu.

Ja też nie mam wielu przyjaciół. W sumie nie wiem czy w ogóle ich mam, bo odkąd się przeprowadziłam to czuję się samotna. Zero koleżanek a jedyna, którą poznałam to nie ma ochoty wychodzić. Zawsze wolałam utrzymywać internetowe znajomości, bo okazywały się lepsze od tych realnych. Serio. :D
Teraz to nie wiem. Różnie bywa, ale męsko-damskie z neta wykluczone. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez Ankara 25 » 8 sty 2013, o 23:52

oj ja tez damsko meskich nie chce moj bylby zazdrosny a poza tym tez nie chcialabym by mi z jakimis babami wypisywal (nie obrazajac oczywiscie bab hehe)bo do takowych nic nie mam sama nia jestem..mysle ze w dzisiejszym swiecie zabieganym, zmaterializowanym bardzo trudno o taka prawdziwa przyjazn a piszac na pewno jest latwiej..... i tez mozna sie polubic.... bo wiadomo z enawet pisze sie nie z kazdym tak samo dobrze
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez 456 » 9 sty 2013, o 00:07

Poznałam tak wspaniałą kobietę. :roll: A z drugą już 9 lat utrzymuję kontakt.
Poza tym może śmieszne, ale poznałam moją połówkę w sieci. :happy


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 9 sty 2013, o 09:38

ludzie poznaja sie wszedzie , a nie wszedzie czycha zło .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 9 sty 2013, o 11:12

duzo zalezy od nas samych jacy jestesmy komunikatywni . a jesli ktos siedzi w domu i nic nie robi zeby zmienic chociaz cos , to samo sie nic nie zmieni . bo my sami musimy tego chciec . ja siedze w domu z wyboru , mieszkam na wsi wiec sasiedzkich pogaduszek by mi nie brakowalo ale niestety jak to na wsi bywa ludzie plotkuja a mnie niestety to nie interesuje bo mam swoje zycie i tym chce sie kierowac a nie innych
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez 456 » 9 sty 2013, o 14:50

elzbieta45 napisał(a):duzo zalezy od nas samych jacy jestesmy komunikatywni . a jesli ktos siedzi w domu i nic nie robi zeby zmienic chociaz cos , to samo sie nic nie zmieni . bo my sami musimy tego chciec .

Zgadzam się.

Ja siedzę na tyłku bardziej z przymusu i tylko czekam. Czekam i czekam, bo od maja -praca.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 9 sty 2013, o 15:00

ja tez do wiosny a wtedy do pielenia idee wiec czasu mniej bedzie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez 456 » 9 sty 2013, o 15:11

Jeszcze się zatęskni za wolnym czasem. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 9 sty 2013, o 15:14

zawsze mam prace do grudnia jak jest dobry sezon grzybowy to powiem ci szczerze ze sa momenty ze tesknie za ta zimowa laba
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez oOosylwiaoOo » 9 sty 2013, o 19:40

elzbieta45 napisał(a):ludzie poznaja sie wszedzie , a nie wszedzie czycha zło .


Dokładnie tak :)
oOosylwiaoOo
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez oOosylwiaoOo » 9 sty 2013, o 19:42

Blackfox napisał(a):Poznałam tak wspaniałą kobietę. :roll: A z drugą już 9 lat utrzymuję kontakt.
Poza tym może śmieszne, ale poznałam moją połówkę w sieci. :happy


Tak też się zdarza ;) Dlatego nawet pisałyśmy do Adriana, że może na forum znajdzie miłość :)
oOosylwiaoOo
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 9 sty 2013, o 19:57

wszystko jest przed nim . a przed nami tez bo moze jakas trwała przyjazn sie zrodzi
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez 456 » 9 sty 2013, o 20:26

Kto wie. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez Adix257 » 9 sty 2013, o 20:33

oOosylwiaoOo napisał(a):
Blackfox napisał(a):Poznałam tak wspaniałą kobietę. :roll: A z drugą już 9 lat utrzymuję kontakt.
Poza tym może śmieszne, ale poznałam moją połówkę w sieci. :happy


Tak też się zdarza ;) Dlatego nawet pisałyśmy do Adriana, że może na forum znajdzie miłość :)

Sylwiu to nie jest takie proste w moim przypadku

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez oOosylwiaoOo » 9 sty 2013, o 21:12

elzbieta45 napisał(a):wszystko jest przed nim . a przed nami tez bo moze jakas trwała przyjazn sie zrodzi


O tak :) też mam taką nadzieję :) Bo naprawdę świetnie się z Wami kochani rozmawia :kiss2
oOosylwiaoOo
 

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez elzbieta45 » 10 sty 2013, o 08:30

cieszymy sie Adrian ze z nami Ci sie miło rozmawia . trzymamy kciuki abys znalazł te ktorej dasz to wspaniałe serduszko twe
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zero przyjaciół.:(

Postprzez kropeczka20 » 10 sty 2013, o 09:05

Adrian a ile masz lat ? :-)
kropeczka20
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], olicka