Zielona kawa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Zielona kawa

Postprzez aneczkaaab » 4 paź 2013, o 13:32

Ja zielona kawe stosuje od 3 tygodniu i schudlam 3,5 kg, widac efekty i jestem zadowolona, kawe zamawialam ze stronki SPAM

Ostatnio edytowano 4 paź 2013, o 13:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosze nie zasmiecac forum
aneczkaaab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 paź 2013, o 13:30

Re: Zielona kawa

Postprzez VivienneWestwood » 5 paź 2013, o 01:08

Mega lubię zieloną kawę, wiadomo, że bez ćwiczeń i racjonalnego odżywiania się cudów nie będzie, ale moim zdaniem jednak coś tam daje ;)
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Zielona kawa

Postprzez gugaro87 » 6 paź 2013, o 15:55

zielona kawa wspomaga procesy spalania tłuszczu. Warto ją pić podczas ćwiczeń. :rower
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Zielona kawa

Postprzez aleczka71 » 8 paź 2013, o 20:04

Zielona kawa rzeczywiście wzmaga procesy spalania tkanki tłuszczyku, a raczej zawarty w niej kwas chlorogenowy, którego w kawie palonej nie znajdziemy, bo temperatura go niszczy, wiec najskuteczniejsze mogą być tylko tabletki. Sama używam takich SPAM tabletek i schudłam 8 kg przez 2 miesiące i na pewno nie jest to dziełem samych ćwiczeń ani diety, bo u mnie metabolizm już nie tak dobry jak u młodych, a do ćwiczenia codziennego ciężko się zmusić.

Ostatnio edytowano 8 paź 2013, o 21:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46

Re: Zielona kawa

Postprzez aleczka71 » 22 paź 2013, o 19:21

Devilla napisał(a):Zapisuje się od poniedziałku na fitness i myślałam, że skoro ta kawa jest taka dobra (podobno) to pomoże mi troszkę zrzucić :)


Oczywiście że pomoże zrzucić każdemu kto będzie ją używał ale z głową, bo zawarty w niej kwas w wyniku wysokiej temperatury podobno traci swoje właściwości pobudzające organizm do spalania tłuszczu, dlatego kawa jeśli ma pomóc to musi być w postaci tabletek
SPAM
a nie pitnej, którą niestety trzeba zaparzyć wrzątkiem.

Ostatnio edytowano 22 paź 2013, o 19:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]