Zielone spodnie - opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Zielone spodnie - opinie

Postprzez Angela82 » 19 sty 2012, o 21:25

Przyznam szczerze, że to jedyny kolor spodni jaki noszę na codzień, w szafie w ogóle nie ma innych kolorów spodni jak zielone :happy dla mnie ich największym plusem jest rozpraszanie światła w upalne dni. A wy co myślicie o takim dość nietypowym kolorze? :P
Angela82
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 21:27

nie mam takich i nigdy nie miałam :?

nie mój styl kompletnie :?

zielone spodnie kojarzą mi się z jakimiś panczurami albo skinheadami :?
dzo
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Angela82 » 19 sty 2012, o 21:31

http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl ... 2l6.6l12l0

To są właśnie z takiego gatunku (najczęściej) jak pierwsze od lewej u góry lub te rządek niżej.

Ale jak mawia stare przysłowie de gustibus non est disputandum
Angela82
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 21:33

te ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

czy te ?

Obrazek
dzo
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Angela82 » 19 sty 2012, o 21:34

Te pierwsze są za ciemne, te drugie o wiele lepsze. To nie są poza tym zdjecia moich spodni tylko takie luźne przykłady ;P
Angela82
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 21:37

wiem wiem :lol: :lol:

tylko napisałaś, że takie jak w pierwszym rzędzie a te pierwsze to okropne dresy :lol: :lol:


te drugie nawet całkiem całkiem są 8-)
dzo
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Angela82 » 19 sty 2012, o 21:41

Teraz jak sie przyglądam tym 1szym to faktycznie ohydny dres ;/

Inne jak zielone spodnie to nosze tylko w pracy z racji zawodu
Angela82
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Hakiruono » 20 sty 2012, o 11:10

Też mam w szafie jedne zielone spodnie dzinsowe i bardzo je lubię.
Hakiruono
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez WeselneZaplecze » 20 sty 2012, o 11:50

Jeśli chodzi o spodnie to u mnie w szafie przeważają dwa kolory, a mianowicie czerń i granat. Zieleń mnie jakoś odstrasza...
WeselneZaplecze
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez mika537 » 20 sty 2012, o 12:33

mi sie podobaja zielone spodnie, np rurki do tego szpilki baleriny kozaki super to wyglada:) mozna je laczyc z marynarka, sweterkiem, ze wszystkim:) teraz sa modne rozne kolory :)
mika537
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Paola » 24 sty 2012, o 13:07

Zielone spodnie są naprawdę ładne, ale tylko rurki i zieleń musi być stonowana. Do tego koniecznie szpilki.
Paola
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez dione » 24 sty 2012, o 16:08

Faktycznie jest to dosyć oryginalny kolor, jednak ma swój urok. Niestety nie do wszystkiego pasuje, dlatego trzeba się poważnie zastanowić nad doborem dodatków do takich spodni.
dione
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez corinn » 26 sty 2012, o 17:44

Ja jestem za :) Uwielbiam zielony kolor, od małego mam obsesję na jego punkcie. A te spodnie wyglądają bardzo oryginalnie, z pewnością z jasnymi dodatkami będą się ładnie prezentować
corinn
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 22:48

mi się nawet podobają niektóre zielone spodnie ale jakoś nie wiem co można do nich ubrac i nigdy sobie nie kupowałam takich:)
krecik88
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez zarabiajworiflame » 4 lut 2012, o 22:55

PROSTA I PRZYJEMNA PRACA W ORIFLAME!
Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań! Czy to możliwe? Oczywiście! Poznaj całą prawdę o Oriflame! Tylko tutaj dowiesz się czym tak naprawę jest praca konsultantki. Poznaj nowoczesną metodę, która pozwoli Ci w szybki sposób zacząć zarabiać pieniądze. A może chcesz kupować tańsze kosmetyki jedynie na własne potrzeby, dla siebie i rodziny? Jeżeli jesteś zainteresowana, odwiedź stronę: karolcia.mojeori.pl Serdecznie zapraszam! :)
zarabiajworiflame
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 22:36

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Bielizna-Anna » 6 lut 2012, o 13:05

No cóż.. Wg mnie to kwestia stylu,ale przyznam,że rzadko zdarza mi się widzieć osoby chodzące w jasnych zielonych spodniach. Lekki odcień połączony z jeansem- jak najbardziej tak.
Bielizna-Anna
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez aura » 6 lut 2012, o 17:38

Co prawda ja tego typu koloru nie wybieram, szczególnie jeżeli chodzi o spodnie, ale wszystko jest przecież rzeczą gustu i niektórzy w tego typu spodniach mogą dobrze wyglądać. Ja jednak wybieram bardziej stonowane barwy.
aura
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 6 mar 2012, o 19:59

Wszystko zależy od punktu widzenia i siedzenia:) Jeżeli dobierzemy do nich odpowiednia bluzkę, biżuterię będa zawsze wyglądać ładnie.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez SheMorka » 16 sie 2012, o 13:08

W tym sezonie jesień- zima będą modne ciemne zielenie - więc zielone spodnie jak najbardziej na tak ;-)

SheMorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 15:43

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Oczarovana_pl » 18 sie 2012, o 12:32

Zielony to bardzo modny kolor. Jak najbardziej pasuje na wszytskie prawie okazje;) Takie spodnie do hit sezonu:) Zreszta jak wszytsko co kolorowe.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:34

Osobiście nie lubię kolorowych spodni, ale może to dlatego, że nie lubię zwracać uwagi na tą partię ciała :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez bajaderka » 23 paź 2012, o 07:45

O kurcze, zakochałam się w tych oliwkowych spodniach z pierwszej strony. też mam w swojej szafie zieloną zdobycz, ale w jaśniejszym kolorze. Nabytek jest z Zary i przyznam, że jestem z niego zadowolona. Tylko w przypadku zielonych rzeczy, nie można zapominać, że trzeba je prać osobno. Nieraz przydarzyła mi się nieprzyjemna przygoda :/ mówią, że skleroza nie boli. jak zafarbuje się ukochana część garderoby, to może boleć :D
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 08:11

kazdy wiem w czym dobrze sie czuje i zielone jest ok
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Fermia » 24 paź 2012, o 22:11

W mojej garderobie nie ma takich spodni, ale to wedlug mnie żadna ekstrawagancja
Fermia
 

Re: Zielone spodnie - opinie

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:01

Moim zdaniem świetnie to wygląda i chętnie sprawiłabym sobie takie same :D bardzo fajnie wyglądają też czerwone. Aż naszła mnie chęć na zakupy :D
Gabriell
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]