Zmiana decyzji

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zmiana decyzji

Postprzez Anna79 » 13 lis 2020, o 22:33

Drogie Panie może coś mi podpowiecie.
Kilka lat temu rozwiodłam się, nie planowałam kolejnego związku, jednak życie potoczyło się inaczej. Poznałam fajnego faceta i już prawie 4 lata jesteśmy razem. Po niecałym roku, mój partner zaczął wspominać o ślubie, ja dość jasno wyraziłam swoje zdanie na ten temat. Nie chciałam ponownie wychodzić za mąż, jest dobrze tak jak jest po co to zmieniać. Nadmienie, że mój partner był wcześniej żonaty. Z biegiem czasu zmieniłam zdanie. Chciała bym być jego żoną, bardzo Go kocham i chce spędzić z nim resztę życia. Wiem, że i bez ślubu bedziemy razem, ale chciał bym moc nazwać Go moim mężem a nie "tylko" partnerem. Tyle, że po moich wcześniejszych deklaracjach On przestał wspominać o ślubie.
Anna79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2020, o 21:11

Re: Zmiana decyzji

Postprzez malbor24 » 14 lis 2020, o 20:07

Powiedz mu, że zmieniłaś zdanie :)
malbor24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lis 2020, o 19:20

Re: Zmiana decyzji

Postprzez cici29 » 18 lis 2020, o 11:55

No raczej mu teraz powiedz ze to dojdzie do tego co oboje chcecie, wal prosto z mostu ze decyzja podjęta :)
cici29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 11:38
Lokalizacja: Polska

Re: Zmiana decyzji

Postprzez Gioia » 18 lis 2020, o 13:27

Bądź szczera!
Koniecznie mu powiedz co czujesz! :)
Nie ma co z tym zwlekać. Wydaje mi się, że raczej z jego strony nic się nie zmieniło. Po prostu zaakceptował Twój wcześniejszy wybór :)
Avatar użytkownika
Gioia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 11:35

Re: Zmiana decyzji

Postprzez Amelia1 » 28 gru 2020, o 10:39

Powiedz mu, że zmieniłaś zdanie i chcesz wziąć ślub. On chyba nie zmienił zdania co do tego, po prostu zaakceptował Twoją decyzje, że nie chcesz. Pozdrawiam :)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron