zmiana koloru

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

zmiana koloru

Postprzez as22 » 10 kwi 2013, o 09:36

Witam . Od pewnego czasu chodzi mi po głowie zmiana koloru włosów mam taki dziwny bordowy troche jasniejszy a chce miec bland :) czy da rade przejsc na bland ? poradzcie cos :)
as22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:07

Re: zmiana koloru

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2013, o 09:56

Jasne że da radę ;)
Mozna iść do fryzjera na rozjaśnienie ;)
Ja osobiście rozjaśniałam włosy na kilka sposobów... Robiąc pasemka, coraz jaśniejsze...
A drugi sposób, to po prostu używać cały czas tej samej farby, tego koloru który chcesz osiągnąć...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zmiana koloru

Postprzez AnaStazJa » 10 kwi 2013, o 11:25

Da się. Sposobów jest wiele:
1. Wizyta u fryzjera - kosztowne, aczkolwiek efekt będzie najlepszy i będzie to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Twoich włosów (wcześniej jednak warto sprawdzić opinię o salonie do którego planujesz się wybrać)
2. Rozjaśnianie włosów w domu za pomocą rozjaśniacza. Szybkie jednak ryzykowne, osobiście nie polecam.
3. Jeśli nie zależy Ci na czasie możesz zejść do wybranego koloru farbując włosy za każdym razem farbą o jeden odcień jaśniejszą.
AnaStazJa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]