Zmiana operatora

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Zmiana operatora

Postprzez Bibia » 15 lut 2016, o 22:50

Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce na tego typu wątek, ale spróbuję. Muszę zmienić operatora telefonu, z różnych względów. Jeżeli zmienię siec telefoniczną, muszę też od razu zmienić internet - tu gdzie mieszkam nie ma stałego łącza, muszę mieć internet z telefonem. Aparat mam, nie wiem tylko na co się zdecydować. Jakie są Wasze doświadczenia? Ogrom reklam w internecie mnie przytłacza, kompletnie nie wiem co robić. Czym kierowałyście się w waszym wyborze?
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Zmiana operatora

Postprzez zwyczajna » 18 lut 2016, o 22:31

Nie wiem w jakiej sieci funkcjonujesz obecnie. Ja jestem w PLUSie i jest całkiem przyzwoicie. Internet mam wprawdzie stacjonarny, ale w tej sieci jest też możliwość połączyć usługi (smart dom)

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: Zmiana operatora

Postprzez Bibia » 19 lut 2016, o 00:09

A dlaczego akurat w Plusie? Przeglądałaś wszystkie oferty i ta była najbardziej atrakcyjna, czy ktoś Cię namówił? Pytam, bo mam straszny dylemat jak i co wybrać
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Zmiana operatora

Postprzez zwyczajna » 19 lut 2016, o 08:00

W plusie od lat mam numer i nawet chciałam zmienić operatora ostatnio szukając lepszych warunków, ale lepszych nigdzie nie dostałam. Mam wszystko bez limitów (internet 5 GB, ale po wykorzystaniu zwalnia).

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: Zmiana operatora

Postprzez Hadassa » 19 lut 2016, o 10:34

U mnie też ważnym kryterium było to w czym są znajomi, mimo wszystko...
Też mam plusa... ogólnie przy przedłużeniu abonamentu, dostałam ciekawe zniżki, no i w sumie teraz wszystko mam bez limitu, a internet, własnie zwalnia a nie że musze za niego płacić...
Patrzyłam na inne oferty, w grę wchodził jeszcze play, ale... opłacało by mi się kombinowac z tymi taryfami rodzinnymi... a po co mi 3 karty sim

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zmiana operatora

Postprzez Bibia » 20 lut 2016, o 15:41

No własnie też tak miałam kiedyś - fantastyczna oferta na internet, kilka pierwszych miesięcy wszystko działało bez zarzutu, a potem zaczął zwalniać i zwalniać, był nawet problem z otwarciem skrzynki mailowej. Tutaj gdzie mieszkam ogólnie jest nie najlepszy zasięg, ale znalazłam w necie darmową wyszukiwarkę usług telekomunikacyjnych i wiem jaki operator faktycznie działa w okolicy. Właściwie już porównałam oferty, teraz tylko muszę podjąć decyzję :) Jak tak sobie dobrze policzyć, to przy dobrym wyborze można naprawdę bardzo dużo zaoszczędzić w skali roku
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Zmiana operatora

Postprzez Kasiak » 6 lip 2020, o 06:22

A w jakiej sieci masz telefon? Ja mam w play i nawet w Grąbczynie obok Szczecinkie w zachodniopomorskim (totalna dziura) internet mi dobrze śmiga. Play ma sporo anten i niezłe telefony, ja mam Iphone SE i na nim sprawdzałam internet, ale także miałam modem (palucha) na laptopie acer
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: Zmiana operatora

Postprzez olae » 14 sie 2020, o 13:33

Moim zdaniem to grunt aby nie pchać się w abonament teraz, jest teraz mega dużo ofert na kartę.
olae
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 sie 2020, o 13:29

Re: Zmiana operatora

Postprzez Aza » 19 kwi 2022, o 21:43

W obecnych czasach można mieć abonament z umową bezterminową od samego początku, którą możesz w dowolnej chwili wypowiedzieć z zachowaniem 30 dniowego wypowiedzenia. Tak jest w Otvarta, która mam atrakcyjne pakiety abonamentowe z szybkim internetem 5 G rozmowami nielimitowanymi oraz wakacyjnymi pakietami roamingu.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]