Związek a inne kobiety...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Związek a inne kobiety...

Postprzez karunia222 » 20 paź 2012, o 13:04

Hej, mam pytanie zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Czy to normalne i częste, że mężczyzna będąc w związku z kobietą ogląda np nagie zdjęcia kobiet? Lub ogólnie `lubi patrzeć` na inne, ładniejsze kobiety? Panie, czy wam to nie przeszkadza? Osobiście czuję się lekko.. `urażona` tym, że mój facet woli oglądać zdjęcia innych, wysportowanych i cycatych lasek niż mnie...
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez oppsboo » 20 paź 2012, o 13:43

Moj facet nie ma takiego zwyczaju, wrecz przeciwnie -kiedy to ja mu pokazuje zdjecie albo na filmie piekna kobiete to mowi ze woli sobie popatrzec na mnie. Nie wiem czym to jest spowodowane u ciebie,ale moze jestes juz na takim etapie zwiazku ze sama z siebie sie nie " wystroisz" dla niego zebymial na co popatrzec;) i nie mowie tu o pelnym makijazu ale np jakas sexowna bielizna albo sukienka.. tez powinnas pobudzac jego zmysly jak te panie z obrazkow :)
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez Masjaa » 20 paź 2012, o 15:09

Zazwyczaj każdy facet jak mu się pokaże foto jakiejś laski powie że nie podoba mu sie itd, dziwne żeby się przy swojej kobiecie inną podniecał ;) większość panów tak ma że lubi sobie popatrzeć .... niestety... jest tu wiele wątków na ten temat :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez karunia222 » 20 paź 2012, o 16:08

Jesteśmy ze sobą rok, mamy po 21 lat. Każdy mówi, że jestem atrakcyjną osobą. Nadal się stroję, próbuję być dla niego seksowna. Zakładam szpilki, pończochy (lubi to), seksowną bieliznę.. Niby mu się podobam, ale mimo to, ciągle śledzi w internecie inne dziewczyny..
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez oppsboo » 20 paź 2012, o 20:59

Widzisz mowisz ze wiekszosc facetow tak ma. Tylko ze w moim przypadku nigdy sie tak nie zdarzylo zeby moj partner patrzyl na zdjecia innych, chociazby pokryjomu ;) a ona widzi ze jej facet przeglada takie foty, wiec ja tez widzialabym problem w takiej sytuacji.

Jestes atrakcyjna i mloda, wiec moze sama zrob mu takie zdjecia na, ktore lubi patrzec :D
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez sylwia1991 » 20 paź 2012, o 21:43

Ja ze swoim facetem jestem 3,5 roku i nie raz bylam ciekawa czy sobie popatruje na inne. Czasem podgladalam mu komputer telefon i nic nie znalazlam. Niedawno z ciekawosci tez cos tam poprzegladalam i dalej nic. Nawet jak jedziemy gdzies i idzie ladna dziewczyna to patrzy na droge. Jestesmy dlugo ze soba i jak by udawal to kiedys by sie wkoncu zapomnial. Wiec uwazam ze nie kazdy facet ma takie odchyly. Ja bym pogadala ze swoim jak by cos takiego robil bo czula bym sie urazona.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez wampirek » 21 paź 2012, o 10:21

Patrzeć to jedno, a dotykać to drugie. Ja często patrze na inne kobiety co nie znaczy że mam ochotę iść z nimi do łóżka. Co do sprawdzania komórek, komputerów to nic nie znajdziecie jak ktoś nie chce aby było znalezione. Tak samo zakładanie że ktoś czegoś nie robi po kryjomu. Skoro to ma być po kryjomu to raczej tak aby ktoś inny o tym nie wiedział.
Nie zmienia to faktu że nawet jak facet lubi sobie oglądnąć czasami coś nagiego to zazwyczaj nie robi tego razem z dziewczyną. Zwłaszcza w tak "młodym" związku jak wasz. Zwróć mu uwagę że sobie nie życzysz, zazwyczaj skutkuje.

http://www.pan-wampir.pl - wysysa wszelakie sekrety bez krwi ofiary:)
wampirek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 15:09

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez Ajsik » 21 paź 2012, o 13:52

oppsboo napisał(a):Widzisz mowisz ze wiekszosc facetow tak ma. Tylko ze w moim przypadku nigdy sie tak nie zdarzylo zeby moj partner patrzyl na zdjecia innych, chociazby pokryjomu ;)


Ja mam tak samo ;)

Postarajcie sie porozmawiać, niech wie ze sprawia Ci to przykrość.

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez karunia222 » 21 paź 2012, o 17:43

Ja tez przez rok nie wiedzialam ze tak ma.. Tzn czesto ogladal sie za innymi ale moje zwracanie uwagi nic nie dawalo.. Zdarzylo sie nawet ze usmiechal sie do innej przy mnie.. Tlumaczyl sie ze sie przewidzialam i takie tam.. Robilam takie zdjecia dla niego.. Mowil ze sa fajne i tyle.. Chyba juz nawet o nich zapomnial...
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez oppsboo » 21 paź 2012, o 18:14

a myslalas zeby pokazac mu jak to jest? jezeli jestescie na miescie i widzisz ze patrzy sie na jakas tam cizie, ty moglabys popatrzec na jakiegos przystojniaka i puscic mu oko albo sie usmiechnac tak zeby twoj facet to widzial:) i tak do skutku az nie sprowokujesz go zeby podjal rozmowe z toba na ten temat. Uwierz jemu tez sie nie spodoba fakt, ze jego dziewczyna wypatruje dobrych dupeczek, poczuje sie zagrozony i nie spusci z ciebie oka bo go upewnisz w tym ze ty tez masz szanse na flirty z innymi:D
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez wampirek » 21 paź 2012, o 18:19

@oppsboo uwierz mi że jeśli dla niego jest czymś naturalnym/normalnym rozglądanie się za dziewczynami czy puszczanie oka, to że jego dziewczyna zacznie to robić na pewno go od tego nie odsunie. Wręcz uważam że stwierdzi że jego dziewczyna to zaakceptowała i nie ma z tym problemu co pokazuje swoją postawą.

http://www.pan-wampir.pl - wysysa wszelakie sekrety bez krwi ofiary:)
wampirek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 15:09

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 21:14

Moje zdanie jest takie , że nie powinien ogladać sie , czy puszczac oczka do innych . Bedąc z partnerem bo to troche jak by niezalezało . Ja nie dalabym takiego przyzwolenia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez karunia222 » 21 paź 2012, o 21:59

Probowalam.... Ale to pzynosi tylko awantury i zerwania... Zawsze jestem winna w tym zwiazku..
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 06:21

to znaczy nie zasługuje na Ciebie . A obarczając winą drugą osobe to znaczy o jego słabosci , że szuka winy innych a nie swojej . bo tak jest łatwiej prosciej
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez Ajsik » 22 paź 2012, o 09:38

I zawsze chcesz juz żyć z facetem, dla którego zawsze jesteś winna? W związku wszystko da sie naprawić, zmienić ale oboje musicie tego chcieć. Nie wiem czy będąc na twoim miejscu wytrzymalabym coś takiego...

Na pewno jest masa facetów, którzy daliby sie za ciebie pokroic. A temu panu juz raczej podziekuj..

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 09:41

Tak masz racje bo wpadnie w kąpleksy a to niedobrze wrozy bo facet nie jest wart niczego .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez Armigor » 22 paź 2012, o 21:28

Moze to Wam wyda sie dziwne ale mnie nie obchodzi czy mój mąż ogląda jakieś fotki czy nie podobno tego nie robi wiem ze filmikow nie lubi bo mu obrzydly tyle sie tego naogladal w internacie jednak jak bym zobaczyła ze sie ogląda sie czy uśmiecha do innych ,to bym sie zapytała czy ładna ?
Ale żeby robić z tego jakieś "ale" to nie w moim stylu. Kiedyś dla żartu mu nawet powiedziałam gdybyś mnie nie zepsuł tez bym miała taki ładny brzuszek dodam ze byłam wtedy w ciąży i wyglądałam jak hipopotam Wydaje mi sie ze to męska natura :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Związek a inne kobiety...

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 07:44

Widocznie nie kochasz swego meza , skoro jest ci wszystko jedno gdy w twoim towarzystwie ogladał by sie za innymi paniami . To tak jakby nie mial szacunku do idacej obok partnerki . jesli nie widze to nich sobie oglada . ale nie jestem tego zwolennikiem bo taz musi byc i umiar i takt . Sama mowisz ze nie jestes atrakcyjna bo cie zepsuł ciaza . Zawsze myslałam ze to dwoje ma w tym udzial a nie tylko mezczyzna ale widocznie?????
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]