aby wyglądać seksownie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

aby wyglądać seksownie

Postprzez sabina » 6 lis 2013, o 14:10

Moi Drodzy, mam taki malutki problem odnośnie mojego wyglądu. Mimo moich 23 lat wyglądam na 18-20. Wszyscy określają mnie jako śliczną, uroczą. A ja chciałabym wyglądać jak seksowna kobieta, a nie ciągle być postrzegana jako delikatna, ładna dziewczyna.
Tylko że ja chyba nie należę do tego typu kobiet, które mogą być sexi, pociągające...
-Mam 175cm wzrostu, więc seksownych szpilek nie mogę założyć.
-Jestem bardzo szczupła (taka już budowa ciała) i biust mam mały, więc mogę zapomnieć o głębokim dekolcie. W ogóle mogę zapomnieć o jakimkolwiek dekolcie...
-Mam bardzo regularne rysy twarzy, delikatne, więc nawet gdy pomaluję usta czerwoną szminką to i tak wyglądam hm że tak powiem niewinnie. Nawet farbowanie włosów na ciemne kolory nie dodaje mi seksapilu...
Jedyne, co uważam za swój atut to: wąska talia, intensywnie niebieskie oczy i gęste, zdrowe włosy sięgające do biustu.
Przez to,że nie wyglądam jak seksi kobieta wpadłam w kompleksy i ciągle porównuję się do innych dziewczyn, które są młodsze ode mnie a już prezentują się bardziej kobieco...
Doradźcie, co zmienić, aby wyglądać bardziej pociągająco, odważniej
sabina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 14:07

Re: aby wyglądać seksownie

Postprzez pitupitu » 5 gru 2013, o 13:32

moim zdaniem dziewczęca uroda to atut, a kobiecości nie dodadzą Ci szpilki czy głębokie dekolty, tylko pewność siebie i promienny uśmiech. Jeśli chcesz poważniej wyglądać, to może zdecyduj się na poważniejszy styl ubierania czy makijaż? Ale uwaga - jesteś bardzo młodziutka, styl pani 35+ seksapilu Ci nie doda. Najlepiej skonsultuj się z jakąś stylistką czy wizażystką, która doradzi Ci jak dobierać kolory, fasony ubrań żeby zawsze wyglądać korzystnie. Ja bardzo polecam zajęcia wizażu w Splocie Artystycznym w Warszawie. Sama byłam i wiele się dowiedziałam o mojej sylwetce i typie urody. Naprawdę polecam!
pitupitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 09:42

Re: aby wyglądać seksownie

Postprzez aii » 5 gru 2013, o 14:44

Eksponuj talię i maluj oczy, aby Twoje atuty rzucały się w oczy. Na mniejszy biust zakładaj jakieś kształty, które optycznie go powiększą. Obcasik możesz śmiało założyć, może nie wysokie szpilki, ale jakikolwiek obcas wystarczy. Seksowność, to nie tylko wyzywające rzeczy. Delikatna natura plus jakieś dodatki, gustownie owieją Cię tajemniczością i ukażą charakter, który będzie bardziej intrygujący, niż nie wiem jak "seksowne atrybuty" dla kobiet. Aaaaa..i kuś zapachem, perfumy, to naprawdę drażniące afrodyzjaki, że faceci zwodzeni są za nos! :)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: aby wyglądać seksownie

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 11 gru 2013, o 11:41

W sumie powyżej masz już konkretne rady dotyczące tego w jaki sposób stać się bardziej seksowną,a jeżeli jesteś szczupła to masz tym lepiej,podkreśl to,może spódniczka plus ładne,stylowe buty? Na pewno nie zaszkodzi,kosmetyki i perfumy także są bardzo ważne.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]