Adorowane przez partnera?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Adorowane przez partnera?

Postprzez inrie » 11 paź 2012, o 17:58

Czy wasz partner zabiera was na kolacje? Przy jakiejś wyjątkowej okazji lub bez? dostajecie bez okazji kwiaty?
Ja czasem nie mogę się doczekać na zwykły komplement :(
inrie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 17:48

Re: Adorowane przez partnera?

Postprzez Armigor » 11 paź 2012, o 23:19

Mój mąż raczej romantykiem nie jest i nigdy nie był nawet jak sie stara.Kwiaty ,perfumy dostaje często ale czy to jest adorowanie hmm... Nie wiem.
Lubię podróże i to ze mąż akceptuje to ze bez dzieci nigdzie nie pojadę nie przeszkadza mu ze wpodrozy nagle stwierdzam ze czas na odpoczynek i kompiel dzieci gdy ja zajmuje sie Bobasami Wtedy On szybko organizuje kolacyjke obojętnie czy jest to hotel czy stacja benzynowa zawsze znajdzie coś co lubię. Nie stety często bywa oziebly i milczacy wtedy mu dokuczam i nazywam kalkulatorem nie nawidze jak ma zawieszki i coś tam oblicza .....
Ach ci mężczyźni .... :roll:
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Adorowane przez partnera?

Postprzez adrianna96 » 15 paź 2012, o 13:14

Na początku mój mąż często przynosił mi kwiaty bez okazji czy gdzieś zabierał, byly romantyczne kąpieli przy świecach z winkiem, teraz niestety o kwiatek jest tylko z jakiejś okazji o ili nie zapomni :lol:

adrianna96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 12:43

Re: Adorowane przez partnera?

Postprzez witch » 15 paź 2012, o 16:28

:witch

Mój nigdy nie ukrywał że jest zapominalski, ale bardzo się stara i nawet jeśli zapomni o jakiejś dacie umie mi to wynagrodzić. Za to wzruszający jest gdy próbuje zrobić mi niespodziankę i kupuje w supermarkecie bluzę polar żeby było mi ciepło , albo szorty dwa numery za małe, bo takie ładne (córka nosi). Ale na urodziny potrafił po pracy w środku nocy zdobyć dla mnie storczyka, wino i czekoladki. :kwiatek

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Adorowane przez partnera?

Postprzez oppsboo » 18 paź 2012, o 22:06

Ja bardzo czesto spedzam romantyczne wieczory z moim narzeczonym. Czesto lezymy sobie lozku i patrzymy sobie w oczy i on nie szczedzi mi komplementow,mowi o tym jak bardzo mnie kocha i wymienia wszystko co we mnie uwielbia. Jemy obiady i kolacje na miescie trzymajac sie za raczki. Nawet jak jestesmy ze znajomymi nie wstydzi sie.pokazywac tego jak bardzo mu na mnie zalezy. Zajmuje sie mna wlasnie teraz bo sie rozchorowalam. Kupuje kwiatki, czekoladki, pierscionki, placi za mnie w sklepie .Ale teraz musze wam napisac ze to w duzej mierze przez to nie jest z polski, jest szwedem i mieszkamy we szwecji. Wczesniej mialam polskich facetow i tez zadko ktory potrafil kupic glupiego kwiatka sam z siebie, bo sa nauczeni ze.tak robia tylko pantofle ;). Co nie oznacza ze polacy kochaja was mniej, kochaja tak samo tylko nie sa nauczeni takiej chojnosci :)
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]