Afera podsłuchowa

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Afera podsłuchowa

Postprzez Hadassa » 23 cze 2014, o 14:53

Co Wy o tym wszystkim myslicie ??
Jakie jest Wasze zdanie, na ten temat ?
A przede wszystkim, chcemy nowego rządu ?? Jeżeli dojdzie do rozwiązania, to na kogo głosować ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Snajper » 24 cze 2014, o 07:34

Trochę się pogubiłem bo podobny temat założyła Jamelia, chociaż jej chodziło głównie o interwencję ABW w redakcji "Wprost". :)

Zakładam więc, że rozwijamy drugi watek dotyczący zawartości merytorycznej "taśm" i ich reperkusji politycznych. :)

Jestem świeżo po lekturze poniedziałkowego numeru i to co przeczytałem, to moim zdaniem materiał do prac dla niejednego prokuratora. Kulisy działania władzy są porażające. Pomijam język jakiego używają ci panowie bo obawiam się, że nawet ja siedząc wśród kolegów z piwem w dłoni stosuję bardziej parlamentarny język i bardziej wysublimowany dowcip. Komuś udało się pokazać jakie powiązania i jakie układziki rządzą sceną polityczną. Szokuje mnie to, że główny wysiłek prokuratorów skupia się nie na treści "taśm" tylko na tym kto ośmielił się je nagrać. Podobno to zorganizowana grupa przestępcza według pana Sikorskiego.

Na kogo głosować ? Ja od wielu już lat zadaję sobie to właśnie pytanie i nie znalazłem dotąd żadnej odpowiedzi.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Hadassa » 24 cze 2014, o 10:20

Sprawa wprost mimo iż się łączy jednak jest całkiem osobnym temat, i wg mnie jednak trochę więcej mowy o wolności słowa i dziennikarzy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Snajper » 25 cze 2014, o 07:24

Z ciekawostek o aferze podsłuchowej - nie wiedziałem, że za prywatne spotkania polityków płaci się służbowymi kartami, a dobre wino kosztuje 5000 zł. Ceny całego obiadu nie podali...

Ja osobiście obawiam się, że na tej aferze paradoksalnie zyska Korwin Mikke, który jest z definicji antypaństwowy a takie mniej więcej nastroje ona wzbudza.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Hadassa » 25 cze 2014, o 08:25

nie tylko Ty się o tym dowiedziałeś ;) szok na co idą nasze pieniądze...
Ano dokładnie bo skoro PO straci poparcie, dużo osób nie pójdzie głosować na PIS..
to zostają właśnie te mniej popularne partię, lub w ogóle ludzie nie pójdą głoswać

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Jamelia » 26 cze 2014, o 10:28

A wczoraj ogladałam kawałek obrad, z których dowiedziałam się że polska jest w bardzo powaznym kryzysie...no to nie dziwne jak się pije wino za 5000zł :o i to podejrzewam że 1wino na łebka, bo nie wierze że jedna butelke pili w tylu chłopa... :? No a ten obiad aż boje się pomyslec ile mógł kosztować...
Had pytasz na kogo głosowac? Na nikogo, bo to jest takie samo badziewie, każdy próbuje się obietnicami dostac do koryta.
Masakra.
A Tusk to juz totalna zenda, nikt z osób nagranych nie bedzie ukarany bo przestepcy którzy załozyli podsłuchy nie b e da dyktowac jak władzy co ma robić. Więc jak dzieci żeby zrobić mamie na złośc bo mama ma rację to ja tego nie zrobię ...
zamiast podsłuchów bomby mogli tam podłożyć, była by jakas korzyśc z tego.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez Snajper » 27 cze 2014, o 08:58

Był taki jeden co planował wysadzić cały sejm :)

Brunon K. - do niego też przyszła ABW. Tylko że nie zgodzili się na jawność procesu, bo wtedy okazałoby się że cała grupa przestępcza składała się z Brunona Kwietnia i agentów ABW, którzy dostarczyli mu materiały wybuchowe, a potem zgłosili to do szefa.

No i ABW znów odniosła spektakularny sukces.

Ja osobiście już od dawna mam uprzedzenie do metod działania ABW. To przyboczna gwardia premiera do załatwiania brudnych spraw.

Moim zdaniem nam nie jest potrzebne wysadzenie sejmu, tylko oderwanie od rządowego koryta tych, którzy dwadzieścia lat temu uważali się za wybawców narodu, mianowali się przedstawicielami jego interesów i tak ułożyli prawo, że teraz nic ich nie rusza, a sprawy zwykłych ludzi mają tam, gdzie siedzą, czyli w d...
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Afera podsłuchowa

Postprzez orlikowawiolka » 1 lip 2014, o 19:25

dobrze, że mąż mnie nie nagrywa jak psioczę na kolezanki z pracy
orlikowawiolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 11:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Dobosh52