Alergia

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Alergia

Postprzez ronda » 25 lip 2021, o 08:49

Dobry alergolog, do kogo iść?
ronda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:46

Re: Alergia

Postprzez arin » 25 lip 2021, o 18:06

Ja chodzę do pani alergolog Stelmasiak, ona ma swój gabinet w Lublinie. Ogólnie to skorzystałam z jej usług po raz pierwszy dwa lata temu, bo miałam ciągle katar i zapalenie spojówek, wiec musiałam wykonać testy, chciałam zbadać się, bo podejrzewałam, że to alergia. Nie myliłam się. Pani dr Zrobiła wszystkie badania, dowiedziała się, co mi dolega, przypisała leki i od tamtej pory jestem pod jej opieką i mam się dobrze. Zdecydowanie wam ją polecam.
arin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:33

Re: Alergia

Postprzez rogatka » 12 lis 2021, o 12:38

Spytaj lepiej rodziny i znajomych a nie ludzi z całej Polski :D Przecież to niedorzeczne!

A na katar bez względu czy jest on alergiczny czy wirusowy polecam aerozol Euphorbium, który obkurcza przekrwioną śluzówkę nosa.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Alergia

Postprzez Żabnik » 4 sty 2022, o 21:36

Alergia to paskudna sprawa, powiem szczerze, że przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu. A wy jak sobie z nią radzicie. Ostatnio znalazłam fajny artykuł, gdzie dowiedziałam się jak prać moje ciuchy, aby pozbyć się alergenów. Więcej informacji można przeczytać tutaj: https://gemini.pl/poradnik/dziecko/jak- ... ch-dzieci/ . A jeśli chodzi o alergologa, to może warto zapytać się swojego lekarza rodzinnego i poleci dobrego specjalistę?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]