ostry ból podbrzusza

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

ostry ból podbrzusza

Postprzez klementaj » 3 kwi 2012, o 18:15

Witam!
Od ponad dwóch tygodni mam bóle w podbrzuszu , które z dnia na dzień się nasilają , najczęściej po lewej stronie jakby jajnik. Ból promieniuje czasem w górę pod żebra , lecz częściej w okolice pleców . Dziś np złapał mnie skurcz nisko pod pępkiem przez który nie mogłam iść . Do tego miewam ostatnio bóle głowy i jestem osłabiona , często też oddaje mocz . Innych dolegliwości nie zauważyłam. Co to może być? (dodam , że mam 18 lat i ciąża jest wykluczona)
klementaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 18:09

Re: ostry ból podbrzusza

Postprzez mamajulci » 3 kwi 2012, o 20:04

Zapalenie jelit, infekcja pęcherza i nerek, zapalenie wątroby, zapalenie otrzewnej, polipy jajników, zapalenie jajników, guzy na jelitach lub dwunastnicy, itp itd. :)Być moze i co najbardziej prawdopodobne to kamienie nerkowe. Marsz do lekarza.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: ostry ból podbrzusza

Postprzez Baśka1971 » 6 kwi 2012, o 09:40

Dokładnie. Te objawy mogą być wywołane przez różne choroby. Niech przebada Cię lekarz!
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: ostry ból podbrzusza

Postprzez eiger » 9 kwi 2012, o 20:10

miałam podobnie tylko ból utrzymywał się około tygodnia z różnym nasileniem. Z tego co lekarz powiedział jajniki przygotowują się na menstruację. PO ciężkich dniach przeszło jak ręką odjąć.
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron