Angażacja chłopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Angażacja chłopaka

Postprzez kladija99 » 7 maja 2013, o 20:54

Witam wszystkie kobiety :D
Jestem nowa na forum , zakładam wątek ponieważ jestem zupełnie zdezorientowana. Mam 18 lat i od ponad 1,5 miesiąca spotykam się z kolegą z klasy. Spotykaliśmy się dłużej ,ale od 1,5 miesiąca się całujemy .Ostatnio zapytałam go czy jest moim chłopakiem , czy ze sobą jesteśmy ,niestety wykręcał się od odpowiedzi ,a gdy zapytałam ponownie jedna z jego odpowiedzi brzmiała :" A co jeżeli powiem że jesteśmy ze sobą ,a za np. miesiąc mi się odwidzi ? " Zabolało troszkę .Pomóżcie mi dziewczyny. Zostać z nim i żyć w niepewności , czy zakończyć to ? I mam jeszcze jeden problem , a mianowicie nie potrafie przy nim być stanowcza. Jestem osobą nerwową i zawsze stawiam na swoim ,a z nim jest zupełnie na odwrót ,kiedy chcę go o to zapytać jakoś nie mogę w sobie znaleźć odwagi.
kladija99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 20:45

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez Adidasowa » 7 maja 2013, o 21:13

Musisz zebrać w sobie jednak odwagę, porozmawiaj z nim, niech postawi sprawę jasno. Po co masz się dniami i nocami zastanawiać i żyć w niepewności? Niech się określi ze swoimi zamiarami. W końcu dzieckiem nie jest, że udaje takiego niezdecydowanego. I tak nawiasem mówiąc jakby mi facet powiedział, że "a co jeśli mi się zaraz odwidzi" to bym go wyśmiała i dała sobie z nim spokój. To takie trochę bezczelne było...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez babskasprawa » 7 maja 2013, o 21:17

Bardzo dziwne ma podejście ten Twój kolega. Ale tylko Ty wiesz najlepiej jaki wobec Ciebie jest na co dzień. Jeśli faktycznie się stara i czujesz, że mu zależy to może po prostu potrzeba mu jeszcze czasu. Może jest dla niego zbyt wcześnie na "poważny" związek. Jeśli jednak nie jesteś pewna, co do jego zaangażowania i widzisz, że jego podejście jest bardzo luźne, to na Twoim miejscu zaczęłabym się zastanawiać. Sama przekonałam się, że najlepszym rozwiązaniem niemal każdego takiego problemu jest.. rozmowa. Zwykła, zwyczajna rozmowa. Jeśli spotykacie się od dłuższego czasu i długo się znacie to powinnaś powiedzieć mu, co czujesz. Że masz obawy, że przez to co mówi i jak się wykręca sama nie wiesz co o tym myśleć. Od tego raczej się nie wykręci a Ty dowiesz się o co chodzi ;)


Pozdrawiam serdecznie! :)
babskasprawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 10:34

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez kladija99 » 7 maja 2013, o 22:01

W to ,że mu zależy nie wątpię . Okazuje to zawsze, ale nie potrafie zrozumieć co sprawia ,że tak ciężko mu zdecydować czy ze mną jest czy nie .
kladija99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 20:45

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez Finess_com_pl » 8 maja 2013, o 06:48

Twój kolega zachowuje się jak...dziecko. W Waszym wieku zdarzają się krótsze i dłuższe związki. Nikt z Was nie mówi o ślubie, wspólnym życiu tylko o "chodzeniu ze sobą".

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez Hadassa » 8 maja 2013, o 08:52

wg mnie, skoro spotykacie sie, całujecie, to jesteście razem.. chyba potwierdzenia z jego strony nie potrzebujesz...
a może tylko mi się tak wydaje ;)
ale fakt dla samej siebie, warto zebrać się w sobie i postawić na swoim;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez elzbieta45 » 8 maja 2013, o 10:41

ja to rozumie troszkę inaczej . gdy zapytała się to jednoznacznej odpowiedzi powinien udzielić ,że tak . bo to , że ktoś się całuje to wcale nie znaczy , że są razem , może chodzi mu tylko o sex i do tego dąży aby zdobyć . więc porozmawiałabym i postawiła sprawę jasno . A jak dalej była by taka odpowiedz , że może za miesiąc nie to niech szuka sobie ..... Masz rację Blackfox , że związki są dłuższe i te krótsze ale na samym początku każdy chce być razem jak najdłużej
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez Jamelia » 8 maja 2013, o 14:18

Elzbieta moze miec racje, przeciez jak facetowi zalezy to powiedzialby raczej.No oczywiscie. przede wszystkim rowniez dlatego zebys byla mu wierna i nie calowala sie z innymi.A tu takie podejscie,jak co do czego to ci powie radz sobie sama ,niczego ci nie obiecywalem .
Po tych dzisiejszych facetach to sie juz wszystkiego mozna spodziewac

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez kladija99 » 8 maja 2013, o 17:32

Jeszcze dodam ,że gdy chodzi o poważniejsze rozmowy to zachowuje się jak już chyba wszyscy zdążyli zauważyć bardzo dziecinnie. Mówicie ,że porozmawiać ,a co jeżeli nadal nie będzie chciał odpowiedzieć jednoznacznie ? " Zerwać z nim " ?
kladija99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 20:45

Re: Angażacja chłopaka

Postprzez elzbieta45 » 8 maja 2013, o 22:06

nie dorósł do poważnych związków . i jeśli jest niezdecydowany dzisiaj , to tez nie poniesie odpowiedzialności za to co może się zdazyc i zostaniesz sama . i zostałabyś z tym sama
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]