Asequrella

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Asequrella

Postprzez Kivi » 19 paź 2011, o 22:45

Hej, wlaśnie kupilam moje pierwsze opakowanie tabletek anty. Jest to Novynette.. Bardzo boję się skutków ubocznych, dlatego rozważam zakup Asequrelli.. co o tym sądzicie ? Ale co do Asequrelli niech się wypowiedzą, tylko te, co stosowaly bądź stosują a nie jakieś domysly na jej temat ;)
Kivi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 22:37

Re: Asequrella

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:04

W sumie to wiele słyszy się o tych tabletkach,ale nikt nie przedstawił jeszcze swojej opinii na forum. Poczekajmy na dalsze wypowiedzi.
E-lejdis
 

Re: Asequrella

Postprzez Muchomor » 9 lis 2011, o 14:11

Moj lekaz stwierdzil...cytuje: do dupy z tymi asekuracjami :) ale szczerze mowiac argumentacji nie bylo :D
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Asequrella

Postprzez dzo » 9 lis 2011, o 15:21

Muchomor napisał(a):Moj lekaz stwierdzil...cytuje: do dupy z tymi asekuracjami :) ale szczerze mowiac argumentacji nie bylo :D


fajny lekarz :diabel :diabel :diabel
dzo
 

Re: Asequrella

Postprzez Luśka » 10 lis 2011, o 13:55

Ja stosowałam Asequrellę. Tak prawdę mówiąc, to mi nic nie pomogła :) Niby po niej woda nie zatrzymuje się w organizmie itp.ale ja nie zauważyłam żadnych zmian, poza tymi w moim portfelu w którym ubyło kasy na ten suplement :)
Luśka
 

Re: Asequrella

Postprzez kropkikreski » 1 gru 2011, o 17:13

dość śmieszne jest to że asequrella jest droższa od tabletek które przyjmuje :D szczerze mowiąc jakiś strasznych zmian nie widać. myśle, że jak komuś pomagają to działa efekt placebo ;) a mój lekarz powiedział, że jemu cięzko coś na ten temat powiedzieć, ale do tej pory słyszał pozytywne opinie na ten temat od pacjentek wiec mozna spróbowac. dlatego sie skusiłam raz, ale nie wiem czy drugi raz je kupię.
kropkikreski
 

Re: Asequrella

Postprzez Nala » 30 sty 2012, o 20:06

Witaj!
Nie przyjmowałam nigdy tej asekuracji, ale biorę Novynetki i jestem z nich strasznie zadowolona! Mam nadzieje, że Tobie także będą służyć :)
Nala
 

Re: Asequrella

Postprzez nesca » 30 sty 2012, o 22:59

No pewnie, bierzcie tabletkę na tabletkę! Ja proponuję tak: tabsy hormonalne, asekurella, do tego paracetamol na bóle głowy przy tabsach, albokodeina na migreny przy tabsach, jakieś proszki na odchudzanie od tycia i zatrzymywania wody w organizmie, do tego chrom na powstrzymywanie apetytu na słodycze... i niedługo jeszcze dojdą antydepresanty ;)
A za 5 lat wątroba mówi: Stop, ja wysiadam...
nesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 14:34

Re: Asequrella

Postprzez Melisa » 30 sty 2012, o 23:02

ja brałam Novynette i nie miałam żadnych skutków ubocznych
zresztą zgadzam się z poprzedniczką
Melisa
 

Re: Asequrella

Postprzez magda_25 » 31 sty 2012, o 23:16

Brała aseqrellę przez parę miesięcy i w sumie muszę stwierdzić, że nic mi to nie dało. Nie odczułam żadnych zmian, a hormony biorę od paru dobrych lat (dokładniej od 17 roku życia), bo mam dość spore zawirowania hormonalne. Może to dlatego, że równocześnie biorę też Spironol, który i tak odprowadza nadmiar wody z organizmu. Tak, czy inaczej - nie odczułam różnicy, a cena, jak napisały już dziewczyny - wyższa niż anty. Jak dla mnie - bez sensu ;)
magda_25
 

Re: Asequrella

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 11:13

Ja Ci tylko mogę powiedzieć, że nie ma tabletek antykoncepcyjnych, które za sobą nie niosą skutków ubocznych.

A od tego jakie te skutki będą i jak nasilone, zależy dobre dobranie tabletek przez lekarza.
Więc np. asequrella jednej może pomóc, dla drugiej nie. ; )
nina19
 

Re: Asequrella

Postprzez mstuv » 1 wrz 2012, o 20:32

Czyli mówicie, że nie warto ? ;)
mstuv
 

Re: Asequrella

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 11:00

tez brałam novynette bez żadnych uboków. Asekurella? nie brałam i jakoś mnie nie ciągnie.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]