Brak ochoty na seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak ochoty na seks

Postprzez mary_pink1664 » 16 sty 2013, o 19:30

Witam Was dziewczyny mam pytanie... Ostatnio straciłam ochote na seks jestem teraz porzed okresem ale to nie ma znaczenia bo ten brak ochoty zaczął sie już dwa tygodnie temu zastanawiam sie czym to moze byc spowodowane tym bardziej ze wczesniej miałam czestą ochote kochac sie z moim chłopakiem. miałyście tak kiedyś? czy to jest normalne? :(
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez natalia11kck » 16 sty 2013, o 19:36

Tez tak mam czasami i z reguły ten brak ochoty na sex pojawia się po kresie tylko i wyłącznie. Być może to zależy od kobiety, od jej hormonów.
Podejrzewam, że Ci przejdzie ;)
Poczekaj cały cykl i wtedy może będzie to lepiej widać czy to jest cykliczne czy może od czegoś innego zależy ;)

Pozdrawiam!
natalia11kck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 23:49

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez deq102 » 17 sty 2013, o 22:09

Spadek lub utrata potrzeb seksualnych może być związana z wieloma czynnikami. Jeśli jest powodem nieporozumień między partnerami, warto podjąć stosowne kroki w kierunku ustalenia etiologii oraz rozpoczęcia stosownego leczenia lub eliminacji przyczyny. Tak naprawdę może za tym kryć się bardo wiele rzeczy, więc znalezienie szybko jednoznacznej odpowiedzi może być trudne, musisz się zatem uzbroić w cierpliwość i bacznie obserwować swój organizm.

mago en madrid - Pozdrawiam Mart1k4l
deq102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 22:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]