Bardzo biedny facet

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Bardzo biedny facet

Postprzez bulecznik » 6 cze 2014, o 14:25

Witam nie miałem w życiu bardzo dużo dziewczyn, parę było.
Ale o to chodzi że od roku jestem i będę już do śmierci wykluczony ze społeczeństwa niestety.
Mam 27lat i rok temu upadła moja firma zostałem z gigantycznymi długami inwestycyjnymi.
Straciłem samochody wszystko nie mam nieruchomości nie stać mnie aby nawet pokój wynająć. Na szczęście mam gdzie spać i myć się codziennie a poza tym gdy nie mam pracy akurat albo po pracy to sb chodzę po parkach mieście lasach bo już się nie mam gdzie podziać.
Ogólnie od roku nic mi nie wychodzi nawet za granicą byłem myślałem że się zmieni i nic.
No ale ważne że próbowałem.
Zawsze miałem powodzenie u dziewczyn, często same zagadywały mnie czyli chyba z wyglądem nie jest źle no ale wiem że wygląd to nic.
I moje pytanie czy taka osoba jak ja żyjąca na marginesie społeczeństwa, jednostka patologiczna i bez niczego jednak na pozór wyglądająca na normalnego człowieka ma szansę z kimś być czy z tego działu życia też jestem wykluczony?
W sumie nie dziwie się kobiecie, że nie chce kogoś takiego jak ja bo osoby w moim wieku już by chciały myśleć aby razem mieszkać i planować przyszłość. Ja tego nie mam, miałem rok temu teraz długi na wielu lat i kombinowanie kasy na jedzenie.
Zawsze miałem sporo młodsze dziewczyny ok 5-10 lat młodsze.
To więc pytanie czy z tego też jestem wykluczony ?
bulecznik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 00:20

Re: Bardzo biedny facet

Postprzez nati18 » 6 cze 2014, o 22:44

A moze one poprostu na kase lecialy? Teraz mozesz wlasnie poznac i masz szanse poznac taka sobe ktora bedzie osoba prawdziwa , teraz wiesz kto kest twoim przyjacielem a kto nie, wiesz o dziewczynach ktorebycmoze tylko na kse lecialy. glowa do gory nie poddawaj sie :) nie jestes wykluczony :) tylko gdy poznasz ta jedyna nie karz jej uciekac i udowodnij jej ze sie starasz abyscie mieli dobra przyszlosc :)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Bardzo biedny facet

Postprzez Astra » 6 cze 2014, o 22:50

Przykre to co Cie spotkalo, ale na pocieszenie powiem Ci , ze nie tylko Ty
doswiadczasz takich paskudnych zawirowan losu.
Natomiast zastanawiam sie dlaczego uzywasz pewnych sformulowan ktore brzmia i ziona
totalna beznadzieja powodujace , ze wpadasz w jeszcze wieksza spirale smutku.
Przeciez to , ze masz dlugi , ze firma Twoja splajtowala, to w koncu swiat sie na tym nie konczy.
Masz 27 lat , wiec jeszcze napewno znajdzie sie jakies wyjscie z tej fatalnej sytuacji.
Trudno na podstawie Twoich ogolnych informacji odniesc sie do Twojego problemu ,ale wiekszosc ludzi mimo trudnych i tragicznych wrecz przypadkow potrafia zyc nadzieja , ze znajda
takie rozwiazania ktore pozwola im w miare poukladac te wszystkie ,,zabagnione ,, i
przeszkadzajace w normalnym zyciu sprawy.
Powiem tez, ze frustracja i godzenie sie z taka dramatyczna sytuacja to naprawde przyslowiowy
,,gwozdz do trumny,,. Dlatego nie ogladaj sie na to co Cie spotkalo tylko bierz sie do
zyciowych porzadkow, bo tylko dzieki dzialaniu moze cos sie zmieni choc odrobine na lepsze.
Skoro wszystko u Ciebie jest takie beznadziejne , nawet Twoje podejscie do zycia to wcale sie
nie dziwie, ze nie masz zadnej bratniej duszy w osobie dziewczyny.
Prawdziwy facet nie steka i nie jeczy , choc czasem placze , ale zaciska zeby i bierze problemy pod przyslowiowy but dajac im prawdziwego kopa.
To nie jest latwe i proste , bo wymaga psychicznej motywacji do takich zyciowych zmagan.
A co do dziewczyn .
Mysle, ze nie wszystkie kochaja dobrobyt , sa takie ktore potrafia pokochac nawet takiego
biednego i sfrustrowanego zyciem faceta.
A wiec, niekoniecznie bedziesz sam w dalszym zyciu.
Los bywa przewrotny i czasami kroi nam rozne niespodzianki, wiec kto wiek kogo spotkasz na swojej zyciowej drodze.
Nie trac mimo wszystko nadziei na to , ze Twoje upiorne zycie sie zmieni, ale
tez nie licz na to, ze wszystko samo sie zrobi bez Twojego wysilku i udzialu.
Wysil szare komorki i zagon je do roboty, moze cos Cie olsni i wymyslisz sposob jak stanac
z powrotem na nogi finansowe i ulozyc swoje zycie z wymarzona partnerka ktora
zaakceptuje i pokocha Ciebie wraz z bagazem zyciowych niepowodzen, sluzac Ci
wsparciem .
Odezwij sie jak Ci idzie.
Trzymaj sie i dzialaj. Powodzenia. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Bardzo biedny facet

Postprzez Jamelia » 8 cze 2014, o 11:17

Nic dodać nic ująć Astra :)
Problemy są po to by brać je na klatę i stawać się silniejszym dzieki nim, zdobywać doswiadczenie. Wiesz ze osób z takimi problemami jak Ty jest cale mnóstwo? a jednak zyją, idą do pracy, spłacają długi w tym samym czasie zakładają rodziny i zyja, po prostu żyją :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Bardzo biedny facet

Postprzez Life_is » 16 cze 2014, o 22:07

W tych czasach trudno się dorobić...
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron