Bardzo proszę o radę!!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Bardzo proszę o radę!!

Postprzez amelia_amy » 20 mar 2012, o 19:14

Witam :)

Jestem nowa na forum, więc na samym początku postu chciałabym się ładnie przedstawić. Jak widać po nicku, mam na imię Amelia i liczę sobie prawie już 23 lata :) Od niedawna szukałam jakiegoś ciekawego forum dla kobiet i w końcu znalazłam :) Nie będę już biadolić, tylko przejdę do sedna sprawy.
Otóż mam pewien problem. Od jakiegoś roku zaczęłam strasznie tyć. Oczywiście z własnej winy. Nie odżywiam się najlepiej, mój jadłospis składa się z samych niezdrowych i kalorycznych dań. Fastfoody, chipsy, słodycze, ziemniaki z mięsem, biały chleb, zupki chińskie i tak dalej i tak dalej. Do tego mam pracę przy komputerze, więc zero ruchu. Nie uprawiam żadnych sportów, a moja kondycja jest zerowa. Do tego muszę się przyznać, że palę papierosy i dość często spożywam alkohol, choć w małych ilościach. Przepraszam za ten długi wstęp, ale musiałam mniej więcej napisać co i jak ;) Otóż chcę schudnąć, zaserwować sobie jakąś dietę, zacząć uprawiać jakiś sport, wypełnić to moje życie zdrowymi nawykami. Niestety boje się, jak cholera. Nigdy nie miałam dużych piersi, ba, jakieś trzy lata temu praktycznie w ogóle ich nie miałam. Dopiero teraz kiedy przytyłam, przybyło mi również w biuście. Ogólnie nadal mam mały biust w porównaniu do szerokiego tyłka i ogromnego brzucha, ale najważniejsze że jest. I dlatego też boję się schudnąć, bo wiem, że od razu czeka mnie wędrówka po o wiele mniejszy rozmiar stanika. Teraz pytanie do was. Lepiej jest być szczupłą i w miarę zgrabną z naprawdę małym biustem, cholernie małym, czy mieć duży tyłek i brzuch i w miarę duże piersi? Wiem, głupie, płytkie pytanie, ale dla mnie bardzo ważne. Mam bardzo niską samoocenę, zbliżają się wakacje, kolejne eskapady nad morzem, czy za granicą. Będę musiała wskoczyć w kostium - koszmar. Tak więc co lepsze? Smukła, szczupła sylwetka z małym biustem czy w miarę duży biust i pulchna, pączkowata figura?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Pozdrawiam, Amelia.
amelia_amy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 18:55

Re: Bardzo proszę o radę!!

Postprzez WeselneZaplecze » 21 mar 2012, o 15:02

Jeśli mam być szczera to lepsza będzie szczuplejsza figura z małym biustem. Po pierwsze jeśli pozbędziesz się zbędnych kilogramów, zaczniesz zdrowiej jeść i trochę ćwiczyć to będziesz się lepiej czuła w swoim ciele. Po drugie Twojemu organizmowi potrzeba jest dawka pozytywnej energii i składników odżywczych, a nie tylko pustych kalorii. Lepiej teraz się pomęczyć niż płakać w lato jeśli przyjdzie Ci się rozebrać na plaży.
WeselneZaplecze
 

Re: Bardzo proszę o radę!!

Postprzez mamajulci » 25 mar 2012, o 21:19

WeselneZaplecze napisał(a):Jeśli mam być szczera to lepsza będzie szczuplejsza figura z małym biustem. Po pierwsze jeśli pozbędziesz się zbędnych kilogramów, zaczniesz zdrowiej jeść i trochę ćwiczyć to będziesz się lepiej czuła w swoim ciele. Po drugie Twojemu organizmowi potrzeba jest dawka pozytywnej energii i składników odżywczych, a nie tylko pustych kalorii. Lepiej teraz się pomęczyć niż płakać w lato jeśli przyjdzie Ci się rozebrać na plaży.


Amen ;)
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Bardzo proszę o radę!!

Postprzez Baśka1971 » 27 mar 2012, o 07:28

Ja też uważam, że lepiej jest być szczupłą i mieć mniejszy biust. O zdrowiu nawet nie wspominam.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Bardzo proszę o radę!!

Postprzez Kleo » 26 maja 2012, o 11:36

Jasne, że lepiej być szczupłą z małym biustem, można nadrabiać odpowiednimi stanikami, a gruby tyłek i brzuch nie tak łatwo ukryć!
Kleo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]