bez życzeń imieninowych

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

bez życzeń imieninowych

Postprzez walewska » 27 lip 2012, o 12:52

Mam taki mały problem i proszę kobiety kochane o poradę. Otóż od prawie 3 mc spotykam się z pewnym panem, spotykamy się tylko w weekendy ze względu na pracę, realacja między nami jest jak na początek znajomości ok tak w skrócie. Mój problem polega na tym, iż wczoraj miałam imieniny no, i niestety nie dostałam życzeń od mojego faceta, było mi naprawdę przykro. Myślę nawet o zakończeniu tej znajomości. Dziś jest piatek więc prawdopodobnie się spotkamy i co mam mu zrobić "jazdę" z tego powodu czy przemilczeć i udać, że nic się nie stało, czy po prostu powiedzieć mu jasno, że było mi naprawdę przykro. Kurcze sama nie wiem, mnie zależy na tej znajomości, ale jemu chyba nie skoro tak się zachował. Proszę niech któraś z Was wypowie się, bo nie wiem co mam myśleć, z boku łatwiej spojrzeć na problem.
walewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 10:38

Re: bez życzeń imieninowych

Postprzez lokowka » 27 lip 2012, o 13:54

Hmm... ja też miałam wczoraj imieniny i mój nie pamiętał, ale jakoś się tym nie przejęłam, bo nie świętuję imienin :P z resztą faceci nie mają pamięci do dat :P wątpię, żeby koleś sprawdzał codziennie w kalendarzu, kto ma danego dnia imieniny :P
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: bez życzeń imieninowych

Postprzez Masjaa » 27 lip 2012, o 14:05

No bez przesady żeby z powodu braku życzeń zrywać znajomość, tym bardziej że krótko się znacie i on może nie widzieć, że tak celebrujesz ten dzień... ja np nie rozumiem idei obchodzenia imienin, uważam to za święto przeszłości i uważam tylko urodziny za ważny dla mnie dzień. nie popadaj w przesadę, co najwyżej w żartach coś napomknij że miałaś imieniny a nie, że z pretensjami do niego wyskoczysz :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: bez życzeń imieninowych

Postprzez walewska » 27 lip 2012, o 14:11

wiem, że faceci nie mają głowy do dat itd. Tylko ja mam bardzo popularne imię i jego była żona też miała na imię jak ja, więc nie wierzę, że nie wiedział. Może macie rację nie warto się przejmować, dać sobie na luz. Dzięki
walewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 10:38

Re: bez życzeń imieninowych

Postprzez ania » 27 lip 2012, o 14:39

ja też wczoraj miałam imieniny ...ale nie ma sie co przejmować że ktos nie złożył życzeń wiadomo miło jest gdy osoba na ktorej nam zalezy pamieta o tym naszym małym święcie....ja dostałąm np życzenia od osób od ktorych sie nie spodziewałam a o d tej osoby na ktorej mi zalezy i niby jej tez.... lekko mu to wypomniałam ....zapytał co robiłam cały dzien a ja mu na to że świętowałam a gdy zapytał co to powiedziałam że imieniny ...dopiero wtedy złożył mi życzenia ale nie robiłam z tego wielkiej afery :)
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: bez życzeń imieninowych

Postprzez simi » 27 lip 2012, o 16:25

Nie zrywaj znajomości z takiego powodu.Ani nie rób awantury :angrywife naprawdę nie warto:)

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]