BEZNADZIEJNIE MI........

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: Tak mi źle :(

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 12:10

Dziewczyno, naprawdę Ci współczuję. Przeparadowałam w glanach już 6 lat mojego życia (z małym załamaniem ostatnio, bo mnie nie stać na nowe a stare się rozwaliły, hehehe), miałam na głowie już chyba całą tęczę, mam sporo kolczyków i chyba podobny styl do Ciebie generalnie, z tego co mówisz, a nikt nigdy mi takich rzeczy nie mówił! (no, pomijając dzieci w gimnazjum które się mnie bały, hehehe) Wiesz co... Ja Ci doradzam, żebyś olała ich wszystkich, śmiała się z nich i poszła z Konradem na fajną randkę. To, że na podstawie Twojego wyglądu wysnuwają aż tak straszne wnioski świadczy tylko o ich raczej niskim ilorazie inteligencji. Nie przejmuj się hołotą i ciemną masą.
poganka
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez mycha25 » 29 sie 2012, o 18:44

Niestety w Polsce tak już jest że ludzie jakoś strasznie interesują się wyglądem innych a tolerancja Polaków to się jeszcze nie narodziła.Jak ktoś wygląda inaczej to zaraz jest wyśmiewany lub znienawidzony.Ale nie daj się!Masz być sobą bo to Twoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Tak mi źle :(

Postprzez anq » 29 sie 2012, o 20:20

Dzięki za słowa otuchy :) Ja siebie lubię, taką jaka jestem, tylko nie jestem w stanie zrozumieć, jak przez wygląd można zostać obgadanym i zmieszanym z błotem, no niepojęte.
anq
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez mycha25 » 29 sie 2012, o 20:41

Taka już niestety głupia ludzka natura :| !Nic na to nie poradzisz że ludzie gadają bo będą to robić zawsze.Ważne żebyś nie brała tego wszystkiego do siebie za bardzo bo ci co tak gadają nie są w niczym lepsi a wręcz odwrotnie.Staraj się ich olać i żyj swoim życiem.powodzenia :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 31 sie 2012, o 11:26

Maskra... te życie mnie dobija:(:(
Mam 19 lat a już mi się nie chce. Nigdy nie pisałam o swoich problemach na żadbyn forum ale nie mam komu się wygadać.
Nie wiem też od czego zacząć...:( Po maturze pomyślałam, żeby iść do pracy coś sobie zarobić a iść na studai zaoczne...chcoiaż ka∂y mnie namawia na dzienne. Prace znalazłam cienko płacą ale zawsz lepsze to niż nic nie robienie..Jednak obudziłam się z myślą ze mam 19 lat całe życie mam przed sobą a ja już pracuję..Doszłam do wnisoku że studia zaoczne to nie dobre rozwiązanie i jednak dzienne a tu klops:((( mam umowę do 31 października i nie wiem co mam teraz zrobić. Tzn wiem najlepiej ją rozwiązać ale problem jest taki że moge mieć nasrane już w papierach do końca..niby to staż..nie wiem dziewczyny co mam robić. Znajomi mi mówią żeby to olała jak się mówi mniej wyje**** a będzie ci dane...:(((
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez dzo » 31 sie 2012, o 15:43

ale co z tego, że masz umowę do 31 października ?? składasz wypowiedzenie teraz i do widzenia :)

Umowę zawsze można rozwiązać wcześniej :)
dzo
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 31 sie 2012, o 17:01

No własnie probem w tym że nie są zadowoleni z tego że chcę zrezygnować;/;/ mogą mi taką opinnie wystawić że maskra:( nie wiem co mam robić;/
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez poganka » 31 sie 2012, o 17:46

Kiepsko sobie zorganizowałaś to wszystko... ale co się stało, to się nie odstanie. Jak chcesz iść na studia i jesteś tego w 100% pewna i przekonana, że to właściwa droga, to nie poświęcaj tego dla tej pracy i złóż wypowiedzenie.
poganka
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez dzo » 31 sie 2012, o 19:01

Asia93 napisał(a):No własnie probem w tym że nie są zadowoleni z tego że chcę zrezygnować;/;/ mogą mi taką opinnie wystawić że maskra:( nie wiem co mam robić;/


Ale jaką opinię ?? Gdzie ??

Na przyszłość Ci to nie zaszkodzi bo musiałabyś być zwolniona dyscyplinarnie.
Ale w takim przypadku to oni Ci nic nie mogą zrobić ;)
dzo
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 4 wrz 2012, o 10:08

Złoże wypowiedzenie i co dalej???:((( jakiej opinni się mogę spodziewać,,, pewnie ze nie wywiazalam sie z warunkow umowy itd...ciekawe czy przyszly pracodawca jak zobaczym moje swiadetwo pracy to mnie zatrudni
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 4 wrz 2012, o 10:12

Zebym wiedziala ze tak bedzie to bym w ogole nie szla na zaden staz a tak to lipa;( ale przeciez tak sie zdarza ;/;/;/ eh..za bardzo to wszystko przezywam;/ ;/ ;/
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Tinuviel » 4 wrz 2012, o 13:43

Kobieto, nie przesadzaj... Składasz wypowiedzenie i już. Nie wiem jak to dokładnie jest w przypadku stażu, bo nigdy w ten sposób nie pracowałam. Nawet jeżeli napiszą, że to Ty złożyłaś wypowiedzenie to co z tego? Najwyżej będziesz tłumaczyła u następnego pracodawcy dlaczego to Ty postanowiłaś się zwolnić. Ja w mojej karierze zawodowej zwalniałam się sama kilka razy, bo coś mi nie odpowiadało. No i co? Jakoś normalnie znalazłam później pracę. A myślę, że jeżeli jesteś na stażu to pracodawcy nie będą na to aż tak poważnie patrzeć jakbyś była na umowie o pracę na czas nieokreślony... Wiadomo, że staż jest na jakiś okres. Daj spokój, wyluzuj, złóż wypowiedzenie i bierz się za studia. Pewnie jeszcze nie raz będziesz się sama zwalniała z pracy, albo nie raz ktoś Ciebie zwolni. Takie życie ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 4 wrz 2012, o 13:51

W sumie to macie racje....za bardzo panikuje:(((( wszystko przezywam co kto powie itd
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 4 wrz 2012, o 14:17

Zycie jest okropne;/;/; boje sie jakie mi swiadectwo pracy wystawia;/;
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Tinuviel » 4 wrz 2012, o 15:24

Życie jest piękne. Przestań już to tak przeżywać! Na pierwszej nieudanej pracy świat się nie kończy. Ja tylko raz musiałam przedstawić świadectwo pracy. Tak to nikt mnie nawet o to nie prosił...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tak mi źle :(

Postprzez Asia93 » 4 wrz 2012, o 15:35

Macie racje! Ale to taka moja pierwsza praca:((( i tak lipa
Asia93
 

Re: Tak mi źle :(

Postprzez dzo » 4 wrz 2012, o 18:32

Bzdury jakieś piszesz i strasznie panikujesz.

Już pisałam wyżej, że mogli by Ci w papierach wpisać złe rzeczy jakbyś dyscyplinarnie została zwolniona !

Jeżeli po prostu rozwiążesz umowę wcześniej to nic złego się nie dzieje !
Kobieto przecież Ci nie napiszą w papierach, że jesteś zła i straszna bo umowę rozwiązałaś z nimi :lol: :lol:
dzo
 

Re: BEZNADZIEJNIE MI........

Postprzez *Marta* » 29 lis 2015, o 01:33

Leze na lozku slyszac jak moj Mezczyzna prowadzi beznadziejna dyskusje ze swoim bratem , gdzie kazdy z nich jest tak rozny ze trudno im dojsc do porozumienia ,gdyz kazdy kazdemy swoja racje chce przekazac :) Dzis przeprowadzilismy sie do Niego na mieszkanie i teraz jestem ja moj Mezczyzna i 3 innych facetow eh eh eh czuje sie totalnie rozbita iii samotna :/ na codzien jestem dosc silna kobieta , silna psychicznie dzis czuje sie totalnie bezsilna , jak mala dziewczynka ktora chcilaby sie wtulic w ramiona matki i poczuc sie bezpiecznie .Chce gdzies uciec by poczuc to bezpieczenstwo lecz nie mam gdzie :/
*Marta*
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 01:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]