Blizna po zabiegu

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez Jamelia » 21 lip 2018, o 23:36

Robiąc druga cesarkę lekarz wycina stara Blizne...
Ja na razie mam wypukła, nie pamiętam czy po pierwszej też tak było, hmmm :roll: We wtorek będę u ginekologa to zapytam czy to się wchłonie czy jak :D
Ta pierwsza to w ogóle nie zwracałam na nią uwagi, jakby jej nie było, ta jest jeszcze czerwona no i wypukła więc nie daje na razie o sobie zapomnieć ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez Hadassa » 29 lip 2018, o 23:40

Jam jak długo jesteś po cc ?
Nawet nie wiedziałam że się wycina starą...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez UlaM26 » 30 lip 2018, o 22:15

No z tym może być problem :)
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez Jamelia » 1 sie 2018, o 14:51

Had 5miesiecy :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez KorneliaAsa » 21 sie 2018, o 10:15

Hej :)

Jak miałam kilka lat to wywróciłam się na rowerze i przejechałam plecami po szkle, które było stłuczone na drodze. Skutkiem tego przecięło mi skórę na wysokości łopatki – długość rany to około 15 cm. Oczywiście jako dziecko ciągle rozdrapywałam strupa i zrobiła mi się blizna.

Przez to miałam bardzo dużo kompleksów, bo bałam się włożyć strój kąpielowy albo nawet być w samej bieliźnie przy moim obecnym facecie. Choć on mi mówił, że to w ogóle mu nie przeszkadza, to i tak czułam się z tym źle.

Gdzieś na forum wyczytałam o plastrach, które zmniejszają widoczność blizn nawet po ich zdjęciu. Kupiłam więc dla testu – około 20 zł, więc tyle, co nic. Okazało się, że są naprawdę skuteczne. Bardzo polecam każdej z Was, jeżeli macie widoczne blizny, które Wam przeszkadzają. Ja kupiłam z firmy Sikatris o tutaj SPAM . Są super!

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:55 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
KorneliaAsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sie 2018, o 10:12

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez michalinaa01 » 19 paź 2018, o 23:06

mi po operacji kolana jak byłam na ściągnięciu szwów podpowiedzieli żebym blizny smarowała olejkiem bio oil. później zakupiłam olejek i zaczęłam smarować po 2-3 razy jak zalecono. efekty było można zauważyć już w 3 tygodniu od czasu smarowania, blizny stawały się bledsze, później prawie niewidoczne. jestem zadowolona z tego preparatu i jak dla mnie ma on przyjemny zapach i olejek można stosować również na całe ciało w celu jego nawilżenia.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez cobek » 8 lip 2019, o 18:32

Czy blizny są już nie widoczne? Jesteś zadowolona z efektu?
cobek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 18:26

Re: Blizna po zabiegu

Postprzez kawa » 31 sty 2020, o 15:16

Na różnego rodzaju blizny można zastosować laser. Wiem co mówię bo sama się zdecydowałam na takie zabiegi i różnica jest ogromna. Jeśli mogę Ci polecić miejsce do wykonywania takich zabiegów to będzie to Vici Clinic w Krakowie :) Zabiegi u pana Bartosza to czysta przyjemność.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot]