Bóle pleców z powodu piersi

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Izydka » 23 gru 2011, o 12:29

Mam pewien problem, z resztą już od lat, mianowicie całe dnie mam bóle pleców, moja prywatna diagnoza to dość pokaźny biust(moja kosztowna zaleta). Jak radzicie sobie z tego typu problemami, bo domyślam się, że nielwie jest osób faktycznie wolnych od bólu kręgosłupa...
Izydka
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez arcticone » 23 gru 2011, o 15:07

masaże! naprawde sprawdzony sposób przy takich dolegliwościach :) tylko idź do dobrego masażysty ;)
arcticone
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Izydka » 27 gru 2011, o 10:57

Masaż jak dla mnie to może być na relaks :) Ale wątpię, żeby pomagał na taką poważną dolegliwość. No chyba, żebym biegała do masażysty kilka razy dziennie.
Izydka
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez wyga » 30 gru 2011, o 16:43

Polecam taki mały poradnik http://www.female.pl/artykul/13133/Jak%20radzi%C4%87%20sobie%20z%20b%C3%B3lem%20kr%C4%99gos%C5%82upa%20wywo%C5%82anym%20przez%20obfity%20biust.html , z resztą można też wybrac do brafiterki. Trzeba tylko pamiętać, ze biustonosz to zwykle nie wszystko...
wyga
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez zlote_runo » 5 sty 2012, o 19:19

Chciałabym miec taki problem ;)

Mojej koleżance w pomagają na to jedynie masaże
zlote_runo
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez wyga » 6 sty 2012, o 11:42

Z piersiami jest tak jak z kręconymi włosami albo kolorem ich kolorem, zawsze u kogoś są fajniejsze;)
Faktycznie masaże też są ważne, ale myślę, że tylko w przypadku naprawdę duzych problemów.
wyga
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Haniek » 18 lut 2012, o 08:53

Może warto byłoby sprawdzić na czym śpisz...
Często nie zdajemy sobie sprawy, że niewyspany i niewypoczęty kręgosłup manifestuje swoje niezadowolenie nieprzyjemnym bólem :|
Jeżeli śpisz na składanej sofie, rozkładanym tapczanie lub innym meblu przeznaczonym przede wszystkim do siedzenia, może zacząć od kupna materaca - i to dobrze dobranego materaca :)
Haniek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 08:19

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Baśka1971 » 18 lut 2012, o 10:03

Wzmocnij mięśnie pleców - ćwicz! A bóle plecóz znikną. Duże piersi nienaturalnie zaburzają środek ciężkości ciała. Przeważa do przodu, co musi być stabilizowane mięśniami pleców. Moja koleżanka miała ten sam problem, i po dwóch miesiącach siłowni zażegnała bóle, schudła trochę i czuła się lepiej.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez imloco » 21 lut 2012, o 17:19

A polecasz jakieś konkretne ćwiczenia?

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez fiksi » 21 lut 2012, o 18:48

imloco, na wzmocnienie kręgosłupa polecam Pilates. Kilka miesięcy ćwiczeń daje świetne efekty.
fiksi
 

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Baśka1971 » 22 lut 2012, o 09:08

imloco napisał(a):A polecasz jakieś konkretne ćwiczenia?


Ćwiczenia na wyciągu linkowym górnych partii mięśni pleców. Wiosłowanie, podciąganie na drążku. Dobrze jest wzmocnić też dolne partie pleców. Najlepiej idź na siłownię i powiedzx trenerowi, że masz problemy z plecami i że chcesz je wzmocnić i że to jest dla ciebie priorytet. Jak nie lubisz siłowni, to zacznij od basenu, ale to nie da tak dobrych efektów.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez grazynap » 22 lut 2012, o 21:47

Polecam zakupienie dużej piłki gumowej do fitnessu i jak najczęstsze z niej korzystanie. Dodatkowo, jeśli mieszkasz w okolicy Trójmiasta, znam namiary na dobrego rehabilitanta we Wrzeszczu, masaże pomogą doraźnie. pozdrawiam
grazynap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 21:43

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez imloco » 24 lut 2012, o 00:35

Ok dziękuje! No to teraz tylko trzeba wziąc się w garsc i zaczac cwiczyc :D
[videoyoutube=http://www.youtube.com/watch?v=O_gZyJ_nrgg][/videoyoutube]

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez Baśka1971 » 24 lut 2012, o 08:56

imloco napisał(a):Ok dziękuje! No to teraz tylko trzeba wziąc się w garsc i zaczac cwiczyc :D
[videoyoutube=http://www.youtube.com/watch?v=O_gZyJ_nrgg][/videoyoutube]

:rower
Byle z głową!
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez imloco » 24 lut 2012, o 13:49

Teraz srednia pogoda na rowerek, ale wiosna juz przybywa :D Wiec bedzie mozna posmigac sobie :)

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez jadwinia » 1 sty 2013, o 14:33

Rowerek od wiosny, chyba, że zimą stacjonarny. Ale dobrym "lekarstwem" na ból zimą jest także takie urządzenie, które nazywa się elektrostymulatory TENS. Działa na podstawie takich elektrycznych impulsików, które działają na ból i zwalczają go :)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Bóle pleców z powodu piersi

Postprzez helenka814 » 13 mar 2013, o 00:04

mam podobny problem... ogólnie wyglądam dośc normalnie, nie za szczupla nie za gruba, no ale piersi... są widoczne... 75\G/H.Wieczorami jak juz nie moge wytrzymac na plecy, garbie się specjalnie... wiem ze to głupio brzmi, ale tak jest. oczywiscie nosze specjalne staniki, ale to nie daje jakiegos efekty wow. nie wiem co robic ;/ nie pomniejsze ich przeciez ;d;/ ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]