Brak objawów przedokresowych

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Brak objawów przedokresowych

Postprzez agnes0209 » 22 paź 2012, o 12:30

Próbowałam znaleźć wątek o podobnym temacie, ale nie udało mi się. Jeśli jednak jest, to z góry sorki ;)

Mój problem polega na tym, że teoretycznie powinnam dostać okres wczoraj lub dziś. Ostatnimi czasy miałam go regularnie. Ale nie chodzi mi to jedynie o brak okresu, ale o jego objawy. Zawsze przed miesiączką ( tydzień przed lub nie mniej niż 4 dni przed ) miewam tzw. objawy przedokresowe. Na pewno każda z nas takowe miewa. Polegają one na lekkim pobolewaniu jajników, wzmożonych wzdęciach ( choć ja wzdęcia mam często, nie tylko w okolicach i w trakcie okresu ) oraz bólu piersi, one najwcześniej zaczynają mnie boleć i bolą zawsze, dzięki nim nie zapominam, że zbliża się okres. Jednak dziś, gdy jest dzień, w którym powinnam dostać miesiączkę, nie mam żadnych jej objawów. Nie pobolewają mnie jajniki, a przede wszystkim piersi ! Czuję się jak w normalnym dniu pomiędzy miesiączką. Nic a nic nie czuję, abym miała ją dostać, jedynie sama świadomość, że to już pora. Choć powinnam dodać, że jestem bardziej rozdrażniona i szybciej się denerwuję. Z jednej strony powinnam się cieszyć, że nie cierpię z bólów, ale jest to bardzo zastanawiające. Nie chodzi o okres, bo wiadomo może się on spóźnić z różnych powodów. Zastanawia mnie brak bólu piersi ! Przez wszystkie lata, kiedy mam miesiączkę, nie miałam takiego wyjątku.

Miałyście tak kiedyś ? Możecie powiedzieć coś więcej ? Albo poprostu wyraźcie swoje zdanie :)
Czekam na odpowiedzi :)
agnes0209
 

Re: Brak objawów przedokresowych

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 13:36

taki brak miesiaczki to moze tez byc oznaka ciazy .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Brak objawów przedokresowych

Postprzez kasiakatarzyna » 22 paź 2012, o 14:21

Myśle,że nie powinnaś martwić na zapas. Okres nie musi być za każdym razem poprzedzony bólami,zmęczeniem czy złym zamopoczuciem. Mnie samej często sie tak zdaża ze raz wszystko mnie boli i jestem rozdrażniona w czasie okresu a nastepnym razem nic mi nie dolega. Zależy to przede wszystkim od naszego trybu życia,często przy większym stresie i zabieganiu czujemy sie w czasie okresu gorzej,natomiast przy wiekszej dawce odpoczynku przechodzimy go łagodniej. Powiazane jest to także z napieciem naszych mięśni etc...
Jeśli jednak okres sie nie pojawi proponuje wizyte u ginekologa.

kasiakatarzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 14:06

Re: Brak objawów przedokresowych

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 14:34

to by rozwiazało wszelkie watpliwosci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Brak objawów przedokresowych

Postprzez Bonga123 » 22 paź 2012, o 23:46

Ja przez kilka lat nie milam zadnych dolegliwosci przy okresie, az pewnego dnia sie zaczely i trwały jakis czas, potem pojawiały sie niereguralnie, raz były raz nie...potem znow ich nie było...wiec to roznie bywa, ale zawsze jak CIe cos niepokoi to sprawdz to u lekarza, bo tak naprawde nic nie wiadomo, a my same najlepiej znamy swoj organizam i czuejmy gdy moze sie cos dziac, a leoiej nie przegapic niczego waznego...!


Interesuje cię jkgshdfgkm pozycjonowanie ?

Ostatnio edytowano 5 lip 2013, o 15:02 przez Bonga123, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bonga123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 23:41

Re: Brak objawów przedokresowych

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 08:04

kazda kobieta zna swoj organizm
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]