Reset 33 - filmy i ćwiczenia na rzucenie palenia.

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Reset 33 - filmy i ćwiczenia na rzucenie palenia.

Postprzez Maggie30 » 22 maja 2020, o 10:21

Witam. Szukam osób, które ukończyły cały kurs o nazwie reset33. Potrzebuję opinii. Z tego co już wiem to kurs składa się z 61 filmów oraz kilku/kilkunastu technik i ćwiczeń jak rzucić palenie oraz polepszyć jakość życia poprzez stawanie się lepszym, zdrowszym, mądrzejszym człowiekiem. Nie wiem jakie czary są tam użyte a wolę mieć opinię kogoś kto to już ukończył.
Maggie30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 10:09

Re: Reset 33 - filmy i ćwiczenia na rzucenie palenia.

Postprzez Winhause27 » 22 sie 2020, o 15:20

Jestem po tym kursie - polecam. Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz ale filozofia żadna... 1.Oglądasz filmy i robisz o co Cię poproszą. 2.Słuchaj uważnie, jak się zgubisz i odlecisz myślami (co nie jest trudne) wracaj do danego momentu. 3. Rejestracja jest darmowa a dalej to sama zdecydujesz.
Winhause27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2020, o 15:11

Re: Reset 33 - filmy i ćwiczenia na rzucenie palenia.

Postprzez Hanulec » 24 kwi 2021, o 15:06

Mój mąż rzucał palenie z Resetem. Codziennie wieczorem znikał z komputerem sam na sam i "pracował nad sobą". Rzucił palenie dość łatwo aż sama się dziwiłam. Dużo tez miał takich rozkmin życiowych przy okazji. Ale fajki rzucił skutecznie
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Reset 33 - filmy i ćwiczenia na rzucenie palenia.

Postprzez oskarka20 » 19 kwi 2022, o 17:09

Dziewczyny mój też rzucił z reset33. Śmiałam się z tego a dziś okazuje się, że wcale nie trzeba się truć tabletkami. A próbowaliśmy wcześniej z różnymi opcjami i wiecie co? Śmiech na sali. Pieniądze wydane i nic to ogólnie nie dawało. No masakra. Cieszę się, że mamy to za sobą. My polecamy reset33.
oskarka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]