Brak orgazmu...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak orgazmu...

Postprzez dees » 3 maja 2015, o 22:42

Naprawdę nie wiem czy temat o tej tematyce był już wałkowany, czy nie. Im dłużej staram się znaleźć odpowiedzi tym częściej z hukiem wyłączam wszystkie strony internetowe i się poddaję. Więc proszę o zrozumienie i jakieś konkretne rady bo nie wiem już co robić.

A mianowicie cierpię na brak spełnienia podczas stosunku. Nie mam i nigdy nie miałam orgazmu. Jedyna rozkosz jaką potrafię sobie zapewnić to "szybkie" dojście za pomocą wibratora. Szukam metod, pomysłów, a najbardziej chyba tabletek pobudzających te części mojego ciała.

Mam stałego partnera, staramy się jak możemy ale dalej nic. Temat ten zaczyna mnie już dołować i odbierać jakąkolwiek chęć zbliżenia z nim. Zaczynam popadać w depresję. Wiem, że niektórzy napiszą mi, że przesadzam i to nie jest najważniejsze w życiu. :) Trudno, dla mnie to jest cel, który chcę i pragnę spełnić. Chcę się czuć jak reszta kobiet, którym jest dane spełniać siebie.

Więc proszę was, może macie jakieś przetestowane tabletki, metody. Uwierzcie mi próbowałam już wielu rzeczy... z góry dziękuję!
dees
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 22:30

Re: Brak orgazmu...

Postprzez BlackWolf » 3 maja 2015, o 22:58

Z tego co się orientuję to jest wiele czynników, które na to mogą wpływać. Także na podłożu psychicznym. A czytałaś może o anorgazmie?
Jest choroba, przez którą kobieta pomimo napięcia seksualnego nie jest w stanie osiągnąć orgazmu.
Warto także udać się do ginekologa i powiedzieć mu o problemie, ponieważ raczej tylko on mógłby znaleźć przyczynę tego braku. To żaden wstyd. Wiele kobiet na to cierpi jednak mało, która przyznaje się, że nie czuje się spełniona.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Brak orgazmu...

Postprzez dees » 3 maja 2015, o 23:03

czytałam i czytam wiele rzeczy naprawdę.
Owszem byłam u ginekologa, ale gdy powiedziałam jej o swoim problemie i czy są jakieś metody na to,
to ta mi odpowiedziała, że mam źle dobranego partnera i dała mi do zrozumienia żebym go zmieniła.
Niby mam już nowego ginekologa, ale mam obawę że i ta kobieta odpowie mi to samo.

Teraz jestem na etapie zakupu kulek gejszy, ale i szukam jakiś tabletek na mój problem.
dees
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 22:30

Re: Brak orgazmu...

Postprzez BlackWolf » 3 maja 2015, o 23:09

Jak mnie denerwują tacy lekarze!
Nie masz źle dobranego partnera tylko miałaś złe wybraną ginekolożkę.
Nie przejmuj się, niektórzy ludzie nie nadają się do swoich zawodów... Tzn. nie podchodzą do pacjentów tak jak powinni.
Mam nadzieję, że druga będzie kompetentna.

Tabletki to raczej na podłożu hormonalnym, tak?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Brak orgazmu...

Postprzez dees » 3 maja 2015, o 23:37

dokładnie o coś takiego mi chodzi.
znalazłam jakieś, ale 30 tabletek kosztuje 150 złoty...
naprawdę kończą mi się pomysły.
dees
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 22:30

Re: Brak orgazmu...

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 08:08

Dokladnie.. nie partner jest zly a ginekolog...
Masz nowego to z nim pogadaj...
Co do tabletek, poczekaj....
Sprobuj kulek choc na efekt tez poczekac.. podobno sa tez jakies stozki...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Brak orgazmu...

Postprzez kotek » 7 maja 2015, o 19:13

nie wiem co ci powiedzieć ale współczuje,
a czy próbowałaś np seksu z zamkniętymi oczami ? wtedy wszystkie zmysły się wyostrzają :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Brak orgazmu...

Postprzez sara_kolanko » 13 maja 2015, o 13:15

w grę na pewno wchodzą czynniki psychiczne. stres, presja. może też źle dobrany partner, ale to na pewno nie jest główne źródło problemu
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Brak orgazmu...

Postprzez iga1980 » 15 maja 2015, o 15:55

Kobieta musi nauczyć się dochodzić i przeżywać orgazm. Mężczyzna ma to na tacy, kobieta niestety nie. Musisz poznać własne ciało, wtedy zrozumiesz co Cię najbardziej podnieca. Może trwać to rok a może 5, ale potraktuj to jako inwestycję na przyszłość ;)

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak orgazmu...

Postprzez 27mania » 23 cze 2015, o 13:37

Moja znajoma używała kulek gejszy firmy Lelo. Z tego co wiem jest zadowolona, więc warto spróbować jak ktoś ma problem. Model Luna Pleasure Beads. A może jakiś film, albo książka obudzi twojego ciało do działania ...
27mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 19:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]