brak pomocy od strony meze

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

brak pomocy od strony meze

Postprzez Wiktoria » 13 gru 2016, o 22:10

Witam dziewczyny mam mężem i roczna coreczke. Od pewnego czasu mąż wogule mi nie pomaga nie chce karmić usypiac żadnych czynności związanych z coreczka sprzątaniem w domu kompletnie nic jedynie trochę się z nią bawi nie mam wogule czasu dla siebie powiecie ze chciałaś dziecko to powinnaś wiedzieć co będzie ale czy ja tak dużo wymagam czy robie źle prosząc go o pomoc wcześniej był inny karmil przewijal pomagał a teraz nic mu się nie chce bo jest zmęczony po pracy a ja siedzę z mala w domu. od tamtej pory jak urodziła się córeczka nie ma między nami takiego uczucia jak wcześniej wiem ona jest najważniejsza ale ja też czasami potrzebuje chociaż tego kocham cie raz na jakiś czas nie wiem już co robić mam wrażenie ze to wszystko moja wina
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: brak pomocy od strony meze

Postprzez BlackWolf » 18 gru 2016, o 23:15

Próbowałaś z nim rozmawiać o tym? Mówiłaś mu co Cię boli i jak się przez to czujesz?
Jeżeli nie, to spróbuj.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]