Brak seksu oralnego

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak seksu oralnego

Postprzez Werisa » 14 paź 2011, o 22:00

Witam. A więc mam pewien problem.. Mój chłopak w ogóle nie chce uprawiać ze mną seksu oralnego a ja bym bardzo chciała zaczynać od jakiejś gry wstępnej itd.. Poza tym bardzo lubiłam się pieścić z moim chłopakiem i nie rozumiem czemu on już tego nie chce robić. Kilkakrotnie próbowałam mu wytłumaczyć że chciałabym uprawiać seks oralny ale on to ignoruje. Co powinnam robić?
Werisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 21:35

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez ossarey » 14 paź 2011, o 22:05

Zdecydowanie powinnaś porozmawiać z nim na spokojnie i powiedzieć, że bardzo byś tego chciała. Nie powinien być takim egoistycznym dupkiem i musi to zrozumieć. Życzę powodzenia :)
ossarey
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 21:37

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez dzo » 29 paź 2011, o 18:14

to zacznij Ty dominować w seksie i sama pokieruj wszystkim tak żeby się zaczęło np; od 69 8-)
dzo
 

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 19:31

Werisa napisał(a):Witam. A więc mam pewien problem.. Mój chłopak w ogóle nie chce uprawiać ze mną seksu oralnego a ja bym bardzo chciała zaczynać od jakiejś gry wstępnej itd.. Poza tym bardzo lubiłam się pieścić z moim chłopakiem i nie rozumiem czemu on już tego nie chce robić. Kilkakrotnie próbowałam mu wytłumaczyć że chciałabym uprawiać seks oralny ale on to ignoruje. Co powinnam robić?

hmmm...on nie chce Cię pieścić, czy w ogóle nie chce być pieszczony?
bo jeżeli TY go pieścisz, a on Ciebie nie, to trochę jest egoistą, no ale rozumiem go z drugiej strony że może to być dla niego nowa sytuacja i nie jest tak otwarty jak Twój poprzedni partner...
Luśka
 

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez Muchomor » 2 lis 2011, o 18:23

Znam takich typow, mega wkurzajace. Staram sie zrozumiec, ale jest ciezko. Przekonaj go, ze jest to cos co ty najbardziej lubisz i bez tego jest ciezko. Zajmij sie nim tak bardzo pozadnie,ze az oszaleje, a potem przez dluzszy tego nie rob. Moze maly szantaz tu podziala :P
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 12:54

Racja,czasem tak po prostu trzeba i na facetów to działa. Proponuję abyś przejęła inicjatywę i sama tym wszystkim pokierowała. Druga sprawa to czy Ty go pieścisz,czy on nie chce tego robić Tobie,to zasadnicza różnica.
E-lejdis
 

Re: Brak seksu oralnego

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 21:49

Tak jak wcześniej napisano, że jeśli on jest pieszczony i to lubi, a po prostu Ciebie nie chce mu się pieścić w ten sposób, to jest egoistą.
Jeżeli ty chcesz go zaspokajać, to on Ciebie też powinien, na tym polega miłość.
Powiedz mu to i to, że Ty czasem też chcesz dominować.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]