Brak sexu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak sexu

Postprzez Tilca » 1 cze 2012, o 14:19

Przed ciążą kochaliśmy sie z mężem prawie codziennie albo nawet kilka razy dziennie, a dzisiaj... Coś sie zmieniło tylko nie wiem co mój mąż prawie nigdy nie ma ochoty na sex zawsze jest zmęczony jak jest taki porządny sex to max raz na 2 miesiąc 3 a tak to może raz na 2-3 tygodnie jest ten sex ale ja mnie mam prawie w ogóle z niego przyjemności. Dlaczego tak sie zmieniło co to może znaczyć? Czy już nie pociągam mojego męża? nie kocha mnie już? Kochanki nie może mieć bo pracuje niedaleko w domu i zaraz po pracy jest w domu a potem to też nigdzie nie jeździ tylko koło domu jakieś zajęcia sobie znajduje. Wieczorem ma siłę żeby z młodszym rodzeństwem grać na trawniku w piłkę ale gdy na pieszczoty ze mną już nie!!! Co ja mam zrobić żeby żeby poświęcił mi trochę uwagi?
Tilca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 14:11

Re: Brak sexu

Postprzez mamajulci » 3 cze 2012, o 10:55

Może zainspiruj go czymś. On może widzieć w Tobie teraz matkę swojego dziecka i jakoś nie wypada mu się z Tobą kochać. Jednak jeśli zobaczy cię w jakiejs sexownej bieliznie fantazja zrobi swoje. Podrzuć kuomuś dziecko na noc (mamie siostrze czy komu sie da kto sie nim dobrze zopiekuje) Często faceci nie chca podejmowac inicjacji sexualnej wiedzac ze za scianą śpi małe dziecko. No i szczera rozmowa nie zaszkodzi
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Brak sexu

Postprzez mycha25 » 6 cze 2012, o 21:16

Zgadzam się że powinnaś zorganizować jakiś miły wieczór tylko we dwoje.Jakaś kolacja,winko,rozmowa,sexowna bielizna.Oboje musicie się wyluzować,pomyśleć tylko o sobie.Pokaż mu że nadal jesteś tą kobietą którą byłaś przed urodzeniem dziecka i że nic się nie zmieniło.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Brak sexu

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 11:45

A dlaczego to ona ma go zachęcać, a nie on ją?
Zrób tak byście zostali sami w domu, najlepiej w taki dzień jak on nie będzie zmęczony i daj mu tylko jakies znaki, że masz się ochotę kochać, a nie zaraz rozbierać się i brać go sposobem. Niech tez troche okaże zainteresowania.
Jeżeli nie będzie chciał, to porozmawiaj z nim i powiedz, że już nie czujesz się pociągająca, bo on Ciebie nie docenia.
nina19
 

Re: Brak sexu

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 15:57

E tam, ja uważam, że trzeba też potrafić rozmawiać ze swoim partnerem na temat seksu :-) To nie może być tematem tabu. Twój mężczyzna nie jest jasnowidzem, nie domyśli się co chodzi Ci po głowie. Musisz mu powiedzieć o swoich obawach i pragnieniach. Mój np na początku związku w ogóle bał się bardzo, że mnie do siebie zrazi dlatego w ogóle się do mnie nie zbliżał. Ale porozmawiałam z nim i sobie to wyjaśniliśmy. Później już było idealnie :-) Teraz jak czegoś potrzebuję to też mu o tym mówię ;-) Nawet to, że potrzebuję częściej się kochać. I właśnie z doświadczenia wiem, że on to docenił i nawet mu się bardzo podobało jak otwarcie mówiłam o swoich potrzebach :-) Faceci też mają swoje obawy, więc może coś go dręczy, dlatego rzadziej się z Tobą kocha...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak sexu

Postprzez iza_rozpustnica » 9 sie 2012, o 10:15

Zapytaj go :) Porozmawiajcie... to proste...

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]