brak silnej woli :(

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

brak silnej woli :(

Postprzez KamilaS » 20 lut 2013, o 10:53

no i po diecie wlasnie zjadlam tabliczke gorzkiej czekolady :( taka moja silna wola :(nie moge sie zebrac w sobie :( pomozcie
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: brak silnej woli :(

Postprzez KruczoCzarna » 20 lut 2013, o 11:55

A musiałaś zjeść całą? Ja bym gorzkiej nie zjadła tyle, mleczna to co innego ;) Jak już musisz, to zjedz te 2-3 kostki, ale każdą trzymaj na języku, aż się rozpuści - wtedy szybciej będziesz miała dość. poza tym to nie zaprzepaszcza całej diety, najwyżej przez chwilę waga będzie spadać wolniej. Nie narzuciłaś sobie zbyt dużego rygoru i teraz masz napady? Rób sobie jakieś dietetyczne słodkości, lepsze one, niż cała czekolada.
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: brak silnej woli :(

Postprzez KamilaS » 20 lut 2013, o 11:57

no wlasnie jeszcze jestem przed okresem i jeszcze bardziej sie chce jesc slodkosci:(
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 13:54

Dobrze że to była gorzka nie nie żadna podróba mleczna. Gorzką czekoladę można jeść ale trochę przesadziłaś może nie w takiej ilości ale zawsze na plus że to gorzka. Ona jest wolniej przyswajalna i nie powoduje takiego wyrzutu insuliny i też nie od razu wejdzie Ci to w boki jak to się mówi ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Ewel Ina » 12 kwi 2013, o 05:22

Hej dziewczyny ja tez nie mam silnej woli bardzo chcialabym zrzucic troszkie brzucha ale gdy zaczynam sie odchudzac trwa to gora tydzien potem miekkne, chce schudnac lecz nie potrafie. Ludzie mowia ze nie jestem gruba a ja wiem swoje ze brzucha.. eh pomozcie ja nawet nie umiem ustawic sobie diety takiej wmiare skutecznej
Ewel Ina
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 22:34

Re: brak silnej woli :(

Postprzez gohusia » 14 kwi 2013, o 20:33

u mnie tez jej brak ale od jutro zaciskam pas!! nie ma bata muszę schudnąć te 7kg..!
gohusia
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez farafami1 » 15 kwi 2013, o 10:15

Warto jak najczęściej wyobrażać sobie rezultat, który chcemy osiągnąć. Ja tak robiłam - po prostu starałam się wyobrazić siebie o X kilogramów szczuplejszą - dla mnie było to mega motywujące :D

Warto wiedzieć dlaczego nasze czasem barometry szaleją...
farafami1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:53

Re: brak silnej woli :(

Postprzez xena » 21 kwi 2013, o 11:18

Moim zdanie to nie kwestia silnej woli. Wystarczy przestrzegać godzin w których jemy posiłki, ja jem wszystko, o stałych porach i nie mam problemu z nadwagą. Jak zjem śniadanie o godzinie 8.00 to następny posiłek jem o 12.30 następny o 17.00 i lekka kolacja o 20.00




_____________________________________________________________
Ale dobry catering Kielce zobacz sam!
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: brak silnej woli :(

Postprzez bettti86 » 30 kwi 2013, o 09:51

gorzka czekolada to jest jakiś dramat, możesz odchudzać się nadal ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Ewita » 30 kwi 2013, o 23:51

Hej! Gorzka czekolada ma dużo magnezu, więc nie jest to jakiś dramat. Ja jem raz na jakiś czas 3 tabliczki do kawy porannej, ale ostatnio ograniczam się do minimum, bo zaczęłam chodzić na basen i regularnie zażywam Detocell Slim Effect, ponieważ mam spore problemy z cellulitem, więc staram się wykluczyć słodycze z mojego menu i już widzę znaczne efekty. Od 3 tyg zrzuciłam 3 kg i moja skóra na udach znacznie się poprawiła. Silna wola z drobnymi wspomagaczami robią robotę!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Muffy » 16 lis 2013, o 11:49

Krótko mówiąc najpierw wypadłoby zacząć od treningu samej silnej woli (na hellozdrowie), a dopiero potem zacząć odchudzanie :)

Ostatnio edytowano 17 lis 2013, o 00:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: brak silnej woli :(

Postprzez MarianAna » 18 lis 2013, o 11:21

Wiesz, silna wola jest niestety podstawą całej ludzkiej egzystencji. Bez niej nie osiągniemy efektu. Jasne, możesz zdać się na suplementy jednak są to jedynie zastąpienia. Prawdziwe odchudzanie to jednak łączenie wszystkiego w pary
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Anna_N » 18 lis 2013, o 14:25

potrzebujesz silnej mobilizacji :)
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: brak silnej woli :(

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 11:51

Już pisałam - foreverslim skutecznie ogranicza głód, nawet bardzo skutecznie, wiem jak to wyglądało u mnie. Żebyście wiedziały ile ja pochłaniałam słodyczy dziennie. To była masakra... Na szczęście teraz już po wszystkim. Po słodycze sięgam może raz na miesiąc? Na pewno nie częściej.
apollo
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:13

W necie jest dużo porad, na prawdę nie jest tak ciężko się zmotywować.
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: brak silnej woli :(

Postprzez mery » 30 gru 2013, o 22:35

Mnie też znowu dopadlo brak motywacji;/ Nie wiem o co chodzi, bo chce wyglądać ładnie ale lubię tez jeść i to dużo... Mam cellulit, którego coraz bardziej się wstydzę, ostatnio się załamałam bo wszedl mi na ramiona, no i zaczęłam trochę ćwiczyć, ale ciągle czuję się bezradna. A już tak szło dobrze...

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: brak silnej woli :(

Postprzez apollo » 10 sty 2014, o 12:27

Silnej woli ci nie damy. Musisz sama walczyć. Już pisałam, że straciłam całą nadwagę dopiero na foreverslim, to tabletki pozwoliły mi trwale tracić na wadze i zmieniać dietę. Więc jeśli nie potrafisz sama z siebie, to do pracy - wszystko da się zrobić!
apollo
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Jamelia » 13 sty 2014, o 12:51

Ja wytrzymuje 4 dni, nawet jeśli stosuje tylko jedzenie o stałych porach. niestety jak człowiek przywyknie do złych nawyków to ciężko to wyplenić.
Zresztą ja wszystkie diety jakie stosowałam zawsze była ta sama reakcja jojo więc bardzo się zniechęciłam do wszelakich diet. Ostatnia była dieta niełączenia białek z węglowodanami

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: brak silnej woli :(

Postprzez apollo » 14 sty 2014, o 12:27

Przeczytaj moje poprzednie posty, wprowadź sobie ten sam produkt co ja, jeśli to ci nie pomoże, to już chyba nic nie da rady. U mnie przy foreverslim apetyt jakby znikną - czułam się o niebo lepiej, no i wynika z tego, że kiepskie jedzenie to wyniszcza człowieka ;/
apollo
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez krietka » 16 sty 2014, o 10:41

u mnie brak silnej woli to też spory problem... ale postanowiliśmy z mężem, że będziemy się razem pilnować, w sensie i diety i ćwiczeń i jakoś idzie :D

krietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 10:35

Re: brak silnej woli :(

Postprzez apollo » 17 sty 2014, o 10:17

Przedmówco - tracisz czas pisząc dla linków, bo i tak ma on przekierowanie (link w stopce)
Co do samozaparcia - bez tego nie da się w życiu czegokolwiek osiągnąć. Jak dla mnie samozaparcie to całkowita podstawa do osiągnięcia prawdziwego sukcesu ;-)
apollo
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez MariuszRyłko » 17 sty 2014, o 15:37

Silna wola jest najważniejsza, bo czasami też tak miałem, żeby sie odchudzac ale wolałem zjeśc pączka i zmieniło sie to, postanowiłem sobie ze słodycze raz w tygodniu !jak długo brać probolan 50

Ostatnio edytowano 17 sty 2014, o 15:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
MariuszRyłko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 15:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: brak silnej woli :(

Postprzez taka jedna » 20 sty 2014, o 19:28

Ja już kilka razy przekonałam się, że jeśli chodzi o odchudzanie, to moja silna wola znika błyskawicznie. No to się wzięłam na sposoób i kupiłam sobie figurę no-apetite, żeby mnie do podżerania nie ciągnęło ;) No i chyba jest lepiej, bo np. przestałam już podjadać wieczorami. I w pracy też nie szukam okazji, żeby sobie jakieś paluszki kupić ;) Do tej pory zeszło mi 2 kg, ale też się ruszać więcej zaczęłam i na zumbę chodzę.
taka jedna
 

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Mariolkaboz » 22 sty 2014, o 14:18

Wyrobienie sobie nawyku silnej woli, podobnie jak nawyku zdrowego żywienia nie należy do prostych.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Muślina » 22 sty 2014, o 23:44

U mnie nie brak silnej woli tylko lenistwo.Teraz próbuję Foreverslimu.Zmieniłam już co nie co.Może tym razem się uda.
Muślina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 23:32
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]