POMOCY !!!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

POMOCY !!!

Postprzez Malutka150684 » 23 mar 2013, o 01:01

Witam
Jestem kobitką w wieku 30 lat i mam straszną nadwagę. Po porodzie przez 6 lat byłam ciągle na dietach , tak mnie zrujnowały te diety że brak słów,w tym okresie przytyłam 68 kg :shock: Mam już dosyć wszystkiego udaję że mi nie przeszkadza jak wyglądam a tak naprawdę jest tragedia nikt nie wie jak się czuję :( Jestem znowu na diecie ale nie drastycznej bo wiem jakie potem są efekty, potrafiłam chudnąć po 15 kilo a przytyć 23.Może któraś z Was jest na diecie i ma ochotę podzielić się ze mną swoim doświadczeniem bo ja na głowę w końcu dostanę.
Pozdrawiam
Malutka150684
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 00:39

Re: POMOCY !!!

Postprzez 456 » 23 mar 2013, o 19:42

Nie ma żadnej diety cud moim zdaniem. I tak praktycznie po każdej nadciąga jojo.
No chyba, że ktoś wspomaga się ćwiczeniami to dieta przy tym pomaga i nie ma powrotu kilogramów aż tak. Ja schudłam na jogurtach ale powiem Ci, że jeśli zaczęłabym znowu jeść ile wlezie i co chcę to efekt byłby taki, że to co zgubiłam powróciłoby i to szybko.
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do dietetyka.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: POMOCY !!!

Postprzez MlecznaCzekolada » 24 mar 2013, o 01:02

Jaki prowadzisz tryb zycia?

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: POMOCY !!!

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:45

Opisz coś więcej, co stosujesz, jaki tryb życia prowadzisz jakie posiłki spożywasz itp to spróbuje Ci pomóc, coś doradzić ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38

Re: POMOCY !!!

Postprzez drzemag » 4 kwi 2013, o 20:50

Też myślę, że powinnaś udać się do dietetyka, który profesjonalnie podejdzie do sprawy i opracuje dietę do potrzeb Twojego organizmu, stylu życia i preferencji pokarmowych. No a do tego przydadzą się ćwiczenia i ruch.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: POMOCY !!!

Postprzez Sylwux » 6 kwi 2013, o 14:58

Witam serdecznie,
Ja także myślę że najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do dietetyka. Wiem coś o tym bo jestem z zawodu dietetykiem.Jeżeli chcesz mogę Tobie pomóc :-)
Sylwux
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 14:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]