Brak spadku wagi :(

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Brak spadku wagi :(

Postprzez marysia88 » 14 mar 2014, o 15:06

Pisałam już w innym wątku:
mam podejrzenie PCO oraz zaburzenia tarczycy. Dzięki lekom schudłam prawie 15, ale niestety potem przytyłam prawie 7... Obecnie ważę 79 kg. Strasznie dużo, wiem.
Od ponad miesiąca codziennie ćwiczę - robię brzuszki (średnio 80 dziennie), oprócz tego ćwiczę z Mel B., Tiffany Roth, mam specjalną apkę na telefon na brzuch i robię ćwiczenia na kręgosłup. Plus zdrowo się odżywiam, nie jem w tygodniu słodyczy, praktycznie sam ryż, gotowany kurczak, masa warzyw i średnia ilość owoców (wiele z nich niestety to sam cukier).

Powiem jedno - straciłam kilka cm! I strasznie się z tego cieszę. Z tego aż 4 cm w brzuchu, a to dla mnie wielki sukces, bo na początku lutego robiłam jeden brzuszek, a teraz mój rekord to 100. Jest jednak jeden problem. Moja waga zamiast maleć rośnie. Na początku miałam 77,5 kg, a teraz mam 79 kg. Idę do ginekologa na sprawdzenie ale dopiero za dwa tygodnie. Przyznam szczerze, że ten wzrost wagi trochę mnie załamuje, ale ćwiczę dalej... Podobno to może być zmiana tłuszczu w mięśnie, ale czy to możliwe? Też miałyście podobnie?
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez Mariolkaboz » 7 kwi 2014, o 16:57

Ja bym się nie przejmowała utratą wagi okresowo jest to naturalne. Organizm nie jest wstanie nieustannie zrzucać kilogramów z naszego ciała. To nierealne. Nie ma nawet takiej opcji. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość. Spójrz na mój przykład. Dużo obserwuję w świecie diet i odchudzania. Ćwiczę, jestem na różnych dietach i zażywam suplementy (gorzka pomarańcza, keton malinowy, zielona kawa, różne różności) i z własnych obserwacji co chwile modyfikuje to jak wygląda moja dieta.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez apollo » 9 kwi 2014, o 10:09

Moja recepta to 3 miesiące z foreverslim. Przy tabletkach wyeliminujesz wszelkie szkodliwe jedzenie, znaczenie lepiej się poczujesz. Wtedy również łatwiej ci będzie o ruch. Ja biegałam, chodziłam również na siłownię, ale dalej staram się dbać o jak największe ilości ruchu i to popłaca, bo czuję się o niebo lepiej.
apollo
 

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez Mariolkaboz » 9 kwi 2014, o 11:00

Podstawa to się nie zniechęcać. To najważniejsze!
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez emlogla » 10 kwi 2014, o 22:39

Najlepiej dobrze poznać swoje ciało zanim dobierze się dietę i ćwiczenia, bo czesto mozna celować źle i skutki są nikłe... Ja pozbyłam się 11 kilogramów za pomocą dobrze dobranej diety, bo skusiłam się na zrobienie analizy składu ciała, czyli zbadałam poziom tkanek tłuszczowych, ile kalorii powinnam zjadać i jaki jest mój metabolizm. zarejestrowałam się tutaj SPAM i wykonałam bezpłatnie badanie przez internet. normalnie takie rzeczy sporo kosztują u dietetyków, a tutaj darmocha. Dietetyczka dobrała mi dietę na podstawie badania i udało się :)

Ostatnio edytowano 11 kwi 2014, o 09:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
emlogla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 22:33

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez apollo » 11 kwi 2014, o 09:51

Musisz się jak najwięcej ruszać, zmieniać dietę. Masz problem z odpowiednim żywieniem, to wprowadź sobie foreverslim. Jedynie w taki sposób stracisz całą nadwagę - trwała utrata nadwagi wymaga zaangażowania, stałej zmiany stylu życia, a wspomagacz zadziała tylko pozytywnie - to jeden z nielicznych, które są dopuszczone do sprzedaży w Polsce.
apollo
 

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez Mariolkaboz » 11 kwi 2014, o 10:44

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Tylko w ten sposób możemy zacząć ponownie chudnąć. Jeśli zatrzymała się waga na dłuższy czas niż 2 tygodnie, to warto zobaczyć i na nowo zweryfikować co jest nie tak.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez Mała_Kaśka » 16 maja 2014, o 20:55

Wizyta u dietetyka i dieta dopasowana indywidualnie widze tylko takie skuteczne rozwiązanie
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez 4ever FIT » 25 lip 2014, o 12:53

Muszę Cię zmartwić - jeśli efektów Twojej ciężkiej pracy nad zmianą sylwetki brak, to zawdzięczasz to tylko i wyłącznie błędnemu odżywianiu i/lub nieodpowiednio dostosowanemu do Twoich możliwości treningowi. Porada dietetyka, indywidualny plan odżywiania i treningowy zdziałają cuda ! SPAM

Ostatnio edytowano 25 lip 2014, o 13:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
4ever FIT
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 12:40

Re: Brak spadku wagi :(

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:35

Rozwiązaniem problemu może być zabieg z medycyny estetycznej jakim jest lipoliza. Pozwala ona na eliminacje nagromadzonych miejscowo ilości tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na: twarzy (tzw. drugi podbródek), brzuchu, pośladkach, udach czy biodrach.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników